Magdalena Łachacz-Huszcza

ASYSTENTKI NAUCZYCIELEK

Magdalena Łachacz-Huszcza

Jestem absolwentką studiów inżynierskich i magisterskich na kierunku Ochrona Środowiska w specjalności ochrona zasobów naturalnych na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie. Po ukończeniu nauki podjęłam pracę, gdzie miałam bezpośredni kontakt z klientem i z pełnym zaangażowaniem wykonywałam swoją pracę.  Prywatnie jestem mamą dwóch cudownych dziewczynek, dzięki którym zrozumiałam co chcę robić w życiu. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie Kształcenia Pedagogicznego oraz Zintegrowaną Wczesną Edukację na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim. 

Jestem osobą pogodą, kreatywną, pełną wyobraźni twórczej oraz dynamizmu, który mnie napędza do dalszych nowych wyzwań w kierunku edukacji.

Staram się wprowadzić dobre relacje między dziećmi, aby czuły się bezpiecznie, miło oraz ciekawie spędzali czas w naszym przedszkolu. Lubię stawiać sobie nowe wyzwania i podejmować nowatorskie kroki w podnoszeniu swoich kwalifikacji.

Dzieci…  jestem w nich zakochana i od nich uczę się prawdziwego przeżywania emocji- bo dzieci nie da się oszukać. Dzięki nim wracam do mojego dzieciństwa i to jest niezwykłe doświadczenie. Lubię z nimi być i patrzę na świat ich oczami. Zachwycam się wszystkim razem z nimi i po prostu zachwycam się nimi.