Podsumowanie stycznia w Junior Academy

Styczeń w Busy Bees

Styczeń w grupie Busy Bees minął w mgnieniu oka, świetnie bawiliśmy się podczas przeróżnych zajęć, takich jak: logorytmika, tańce, sensoplastyka, rytmika, gimnastyka buzi
i języka oraz joga. Wsłuchaliśmy się również w przepiękny koncert Państwa z filharmonii. Na zajęciach MEN realizowaliśmy tematy dotyczące czasu, zwierząt zimą, rodziny oraz poznawaliśmy przeróżne zawody. Braliśmy udział w balu karnawałowy. Królem Balu został Mikołaj, a Królową – Nina.  W tym miesiącu zrealizowaliśmy kolejne zadanie z projektu
,,Z Kicią Kocią maluchy zmieniają się w zuchy”. Dzielnie wykonywaliśmy matematyczne zadania związane z programem #20minutdlaMATEMATYKI. Dzienniczek Małego Misia uzupełnił Nikodem. 

Mistrzem Języka Angielskiego zostali Hania i Tymon B.

Jednym z ważniejszych wydarzeń w tym miesiącu był występ z okazji Dnia Babci i Dziadka. Grupa pięknie zaśpiewała oraz zagrała instrumentację.

Wybraliśmy się pierwszy raz na wycieczkę komunikacją miejską do zaprzyjaźnionego Sensory Room i świetnie się tam bawiliśmy. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc podczas tego wydarzenia.

 

Styczeń w Happy Hippos

Wspaniałe zajęcia z logorytmiki, Moja rączka pisze, Akademia emocji, Wysportowany Przedszkolak, sensoplastyka, joga, rytmika i tańce to stałe elementy każdego miesiąca w naszej grupie. W tym miesiącu obchodziliśmy święto naszych Kochanych Babć i Dziadków! Dzieci przygotowały dla nich wspaniały występ!

Cotygodniowe wyjścia do Sensory Room. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom i dziadkom za pomoc podczas wycieczki , a także wycieczka do Biblioteki nr 13 na zajęcia o pirackich przygodach

Wizyta rodziców Marcela, dziękujemy za wspaniałe opowieści oraz wizyta mamy Tomka – dziękujemy za pyszną przekąskę 😊 – zapraszamy do odwiedzin kolejnych Rodziców!

1W tym miesiącu przenieśliśmy się w świat karnawału podczas, którego bawiliśmy się świetnie! Ponadto wzięliśmy udział w warsztatach bębnów afrykańskich – ależ się działo!

Obchodziliśmy również dzień bałwanka, było biało i wesoło

 

Styczeń w Dancing Dragons

Styczeń jak każdy miesiąc w naszym przedszkolu obfitował w wiele różnorodnych atrakcji
i ciekawych wydarzeń. Na początku miesiąca przypomnieliśmy sobie o porach roku oraz nauczyliśmy się wszystkich miesięcy.

18 stycznia odbył się „bal karnawałowy”, podczas którego bawiliśmy się przy muzyce, prezentowaliśmy swoje stroje oraz wybraliśmy króla i królową balu.

Podczas zajęć intensywnie przygotowywaliśmy się do uroczystości z okazji Dnia Babci
i Dziadka, która odbyła się 23 stycznia 2024 r. Dzieci przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły.  To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń i uśmiechu. Na koniec uroczystości dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki.

W styczniu odbyły się również muzyczne warsztaty bębniarskie. Przenieśliśmy się w podróż do Afryki, gdzie każdy przedszkolak mógł zostać muzykiem i stworzyć własny rytm poprzez swobodną improwizację.

W tym mroźnym miesiącu nie mogło zabraknąć również zajęć dodatkowych takich jak logorytmika, akademia emocji, akademia zmysłów, wysportowany przedszkolak, moja rączka pisze oraz joga i filharmonia.

Mistrzami Języka Angielskiego zostali Pola oraz Tomek.

Swoje 6 urodzinki obchodził Tomek. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

 

Styczeń w Lovely Lions

To był miesiąc pełen wrażeń!

W tym miesiącu odbył się występ naszych przedszkolaków z okazji Dnia Babci Dziadka. To było piękne przeżycie.

W styczniu wybraliśmy się do Biblioteki Pedagogicznej na zajęcia „Jogobajka”.

W styczniu kontynuowaliśmy nasz projekt – „Król Lew. Mam supermoce”. Królem Lwem
w tym miesiącu byli – Agatka, Mariusz i Marcela B.

Mistrzami Języka Angielskiego zostali Zosia oraz Mikołaj. Gratulacje!

W tym miesiącu urodzinki obchodził Wojtuś. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

W styczniu nie mogło zabraknąć również wizyt w Krainie Zabaw Malucha – Sensory Room. To były wspaniałe przygody!

W tym miesiącu obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka, a także Dzień Lego. W styczniu wzięliśmy także udział w warsztatach bębniarskich oraz fantastycznie bawiliśmy się na balu karnawałowym.

W styczniu, jak w każdym innym miesiącu nie mogło zabraknąć zajęć dodatkowych – Akademia Emocji, Wysportowany Przedszkolak, Moja rączka pisze, Akademia Muzyki, Poczuj rytm, Gambit Przedszkolaka, Język niemiecki, Joga. Mieliśmy okazję wysłuchać również koncertu muzyków.

 

Styczeń w Clever Cats

Styczeń w  grupie Clever Cats był miesiącem pełnym wrażeń. Odwiedziliśmy Bibliotekę Pedagogiczną, w której dzieci miały okajzę wyruszyć w podroż z „Jogobajką”.

W nowym roku kalendarzowym nie mogło zabraknąć długo wyczekiwanego przez wszystkie dzieci balu karnawałowego, podczas którego wybieraliśmy króla i królową, dodatkwo każde dziecko miało okazję zaprezentować swój wyjątkowy strój na czerownym dywanie oraz stworzyć własne maski karnawałowe.

Ważnym wydarzeniem w tym miesiącu była uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą dzieci przygotowały fantastyczny występ, piękne piosenki, wierszyki, tańce oraz  stworzyły własnoręczne podarunki.

W styczniu odbyły sie także warsztaty bębniarskie, podczas których dzieci miały okazję poznać różne rodzaje bębnów oraz samodzielnie na nich zagrać.

Mistrzem Języka Angielskiego w tym miesiący został Tymek- jeszcze raz wielkie gratulacje!

Dodatkwo w styczniu świętowaliśmy siódme urodzinki Poli, Nadii, Zosi, Kuby, Tymka, Olafa oraz Kamila!

Pod koniec miesiąca obchodziliśmy dzień lego i gier planszowych, dzieci wykazały się niezwykłą wyobraźnią budując z klocków prawdziwe dzieła.

W styczniu jak zawsze co poniedziałek jeździlismy do krainy zabaw czyli do Sensory Room, dzieci brały udział w zajęciach jogi, Akademi Emocji, Akademi Muzyki, w zajęciach Poczuj Rytm, Moja Rączka pisze, grały także w szachy oraz wysłuchały koncertu muzyków
z filharmonii.