W tym miesiącu dało się odczuć piękno świątecznej atmosfery, chociaż jak wiadomo „Pracowite Pszczółki” nigdy nie próżnują. Chcielibyśmy szczególnie podziękować wszystkim rodzicom, którzy w tym miesiącu postanowili nas odwiedzić. Mieliśmy okazję posłuchać pięknych bajek, skosztować wyśmienitych pierniczków oraz uczestniczyć w ciekawych zajęciach. Co więcej:
– 6. grudnia wspólnie ubieraliśmy choinkę;
– 7. grudnia uczestniczyliśmy w przedstawieniu teatru „Duet”. Widzieliśmy spektakl pt. „Bałwankowe święta”. Tego dnia odwiedził nas także św. Mikołaj, który obdarował nas słodkim mikołajem;
– „Mistrzem Języka Angielskiego” została Liliana Dunajska. Serdecznie gratulujemy!
– 13. Grudnia odbyły się „Warsztaty Bożonarodzeniowe”, które to uświetnił występ „BB”. Ponadto wspólnie ozdabialiśmy pierniki i choinki, śpiewaliśmy kolędy, a nawet otrzymaliśmy film od Świętego Mikołaja. Dziękujemy za tak liczne przybycie i zaangażowanie podczas tegorocznych warsztatów. Już nie możemy doczekać się następnych!
– 15. grudnia słuchaliśmy koncertu muzyków z Warmińsko – Mazurskiej Filharmonii;
– 20. grudnia otworzyliśmy pocztę świąteczną. Ileż pięknych kartek trafiło do naszej skrzynki. Wielki uśmiech malował się na twarzach wszystkich obdarowanych;
– 21. grudnia uczestniczyliśmy w zajęciach robotyki;
– w tym miesiącu spadł pierwszy śnieg, dlatego z wielką radością wybraliśmy się do przedszkolnego ogródka, aby ulepić bałwana;
– „Bohaterami Tygodnia” w tym miesiącu zostali: Borys Wojtaszewski, Amelia Ryłka, Mikołaj Mielowski, natomiast urodziny w tym miesiącu obchodził Staś Szarek.
Na zajęciach porannych i popołudniowych (fotografie): pisaliśmy ogromny list do Świętego Mikołaja, malowaliśmy dłońmi skrzydła anioła, bawiliśmy się „sztucznym śniegiem” oraz uczestniczyliśmy w wielu innych aktywnościach.
Na koniec chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Wyjątkowych, radosnych oraz spokojnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych. Dużo ciepła rodzinnego, spokoju i odpoczynku oraz szczęśliwego Nowego Roku!