Podsumowanie września w Junior Academy

Wrzesień w Busy Bees

Pierwszy miesiąc w przedszkolu za Pszczółkami. Wrzesień był miesiącem przeróżnych aktywności, między innymi:

 • Obchodziliśmy takie święta jak: Imieniny grupy, Dzień Kropki, Dzień Przedszkolaka, Dzień Chłopaka.
 • Co tydzień we wtorki uczestniczyliśmy w zajęciach z rytmiki, natomiast w czwartki tańczyliśmy z Panią Anią.
 • Uczestniczyliśmy w zajęciach z logorytmiki oraz sensoplastyki.
 • Za nami pierwszy koncert filharmonii, a także zajęcia z jogi.
 • Na zajęciach omawialiśmy tematy związane z zasadami w przedszkolu, bezpieczeństwem na drodze oraz rozpoczęliśmy tematy związane z jesienią.
 • Codziennie uczestniczyliśmy w zajęciach z języka angielskiego.

 

 

Wrzesień w Happy Hippos

Nasze Hipcie witają nowy rok przedszkolny, a w nim:

 • Poniedziałkowe wizyty w Sensory Room
 • Uczestnictwo w wielu ciekawych zajęciach dodatkowych: Sensoplastyka, Moja rączka pisze, Logorytmika, Akademia muzyki, Poczuj Rytm, Akademia Emocji, Joga, koncerty Filharmonii oraz Wysportowany Przedszkolak!
 • Obchodziliśmy również: Imienny Grupy – Dzień Hipcia, Dzień Kropki, Dzień Przedszkolaka, a także Dzień Chłopaka
 • Uczyliśmy się jak należy udzielać Pierwszej Pomocy oraz zwiedziliśmy karetkę pogotowia – to byłą bardzo cenna lekcja- Dziękujemy Ratownikom Medycznym
 • Uczestniczyliśmy również w zajęciach edukacyjnych o tematyce: bezpieczeństwa na drodze, integracji grupy rówieśniczej, poznawaliśmy nowych bohaterów naszych podręczników „Kolorowe Karty” oraz rozpoczęliśmy cykl tematów o Jesieni!

 

 

Wrzesień w Dancing Dragons

Za nami wrzesień, pierwszy miesiąc nowego roku przedszkolnego. Wrzesień przywitał nas piękną pogodą, a my wróciliśmy po wakacyjnym wypoczynku gotowi na nowe wyzwania.

Na początku września Smoki integrowały się podczas wspólnych zabaw zarówno w sali, jak i na przedszkolnym placu zabaw. Uczyliśmy się także właściwych zachowań, akceptacji, empatii oraz rozróżniania dobra i zła poprzez opracowanie własnego Kodeksu Przedszkolaka.

Dzieci z grupy Dancing Dragons uczestniczyły w różnorodnych zajęciach i zabawach dydaktycznych, które pozwalały na zdobywanie nowych umiejętności. W miesiącu wrześniu głównym tematem było nasze bezpieczeństwo. Smoki nagrały krótki film o tym jak należy poruszać się na drodze i wzięły udział w konkursie „Bezpieczny Przedszkolak”.

27 września świętowaliśmy Imieniny Grupy Dancing Dragons. Tego dnia wszystkie przedszkolaki z naszej grupy były przebrane za małe Księżniczki oraz wielkie Smoki. Przygotowaliśmy słodki poczęstunek, były wspólne tańce oraz zabawy ruchowe.

W tym miesiącu obchodziliśmy również Dzień Chłopaka. Z tej okazji tego święta wszyscy nasi chłopcy zostali odznaczeni medalami „Super Chłopak”. W tym wyjątkowym dniu wszystkie dziewczynki zaśpiewały chłopakom uroczyste „Sto lat”.

Smoki dzielnie uczestniczyły również w zajęciach dodatkowych Akademia Emocji, Akademia Zmysłów, Akademia Muzyki, Wysportowany Przedszkolak, Moja Rączka Pisze, Logorytmika, Poczuj Rytm, Joga oraz Filharmonia.

Urodzinki we wrześniu obchodziła Alicja oraz Bruno. Spełnienia Marzeń Kochani!!!

Mistrzem Języka Angielskiego została Dariya oraz Kuba.

 

 

Wrzesień w Lovely Lions

To był miesiąc pełen wrażeń!

We wrześniu wybraliśmy się na Dni Nauki i Sztuki, gdzie zwiedziliśmy mobilne planetarium.

Mistrzami Języka Angielskiego zostali Wojtek i Agatka. Gratulacje!

W tym miesiącu urodzinki obchodziła Zuzia C. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

We wrześniu nie mogło zabraknąć również wizyt w Krainie Zabaw Malucha – Sensory Room. To były wspaniałe przygody!

Gościliśmy także Stowarzyszenie Medical Vita Pro Pueris Ratownicy z Klasą, którzy przeprowadzili niesamowitą lekcję udzielania pierwszej pomocy.

W tym miesiącu obchodziliśmy Dzień Lwa, czyli imieniny grupy, Dzień Przedszkolaka, Pierwszy Dzień Jesieni, Dzień Języków Obcych oraz Dzień Chłopaka.

We wrześniu, jak w każdym innym miesiącu nie mogło zabraknąć zajęć dodatkowych – Akademia Emocji, Wysportowany Przedszkolak, Moja rączka pisze, Akademia Muzyki, Poczuj rytm, Gambit Przedszkolaka, Język niemiecki, joga.

Mieliśmy okazję wysłuchać również koncertu muzyków.

 

 

Wrzesień w Calver Cats

Miesiąc wrzesień w grupie Clever Cats obfitował w liczne atrakcje, przedszkolaki obchodziły Dzień Kropki, świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka, podczas którego dzieci brały udział w różnych konkursach, otrzymały także dyplomy i drobne upominki. Pierwszym Mistrzem języka angielskiego w tym roku szkolnym została Zosia, jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Korzystaliśmy z pięknych, słonecznych dni, często spacerując, szukaliśmy darów jesieni, z których tworzyliśmy fantastyczne kreatywne prace, wzięliśmy również udział w akcji #przytul drzewo. Wspólnie z grupą Lovely Lions wybraliśmy się na wycieczkę do Biblioteki Uniwersyteckiej na Dni Nauki i Sztuki, dzieci miały możliwość „dotknąć” planet układu słonecznego. Nie odbyło się także bez świętowania Dnia Chłopaka, podczas którego chłopcy otrzymali od dziewczynek drobne upominki. Dodatkowo co tydzień chodziliśmy do Sensory Room Olsztyn, braliśmy także udział w zajęciach dodatkowych z jogi, Akademii Emocji, Akademii Rytmu, Wysportowany Przedszkolak oraz graliśmy w szachy.