Wrzesień w Busy Bees na zdjęciach

FOTORELACJA Z PIERWSZEGO MIESIĄCA W PRZEDSZKOLU GRUPIE BB

Wrzesień w grupie Busy Bees był przede wszystkim czasem poznawania się i wspólnej integracji.  Chętnie wspólnie się bawiliśmy i poznawaliśmy przedszkole, pracowników przedszkola i najbliższe otoczenie. 

W tym miesiącu świętowaliśmy: Imieniny grupy, Dzień Kropki, Dzień Przedszkolaka oraz Dzień Chłopaka – przedstawiamy kilka zdjęć z tych wydarzeń.

 1. Dzieci w tym miesiącu przygotowały mnóstwo swoich pierwszych autorskich prac plastycznych m.in. wiaderka do piasku, balony w kropki, jesienne jeże, pszczółki, motylki z plasteliny.
 2. Przedszkole to nie tylko prace plastyczne, ale również wspaniała zabawa:
 3. Z masą solna z której dzieci wyrobiły piękne ciasteczka.
 4. Sensoryczna z ryżem, poszukiwanie ukrytych kształtów.
 5. Magic box, rozpoznawanie owoców i warzyw oraz zabawek do piasku zmysłem dotyku.
 6. Eksperymentowanie z piaskiem.
 7.  11 września świętowaliśmy pierwsze imieniny naszej grupy „Busy Bees”. Tego dnia nie zabrakło radosnych zabaw i tańców. Piękne Pszczółki można podziwiać na zdjęciach.
 8. Z okazji Dnia Przedszkolaka Pszczółki pokonywały tor przeszkód, wspólnie tworzyły plakat oraz wzięły udział w przedszkolnej dyskotece! Była wesoła muzyka, tańce i zabawy z chustą. Każdy przedszkolak otrzymał specjalny medal, a na koniec czekała słodka niespodzianka- PINIATA 😊!
 9. Obchodziliśmy także pierwszy Dzień Jesieni. Dowiedzieliśmy się jakie dary przyniosła nam Pani Jesień, a także rozpoznawaliśmy je za pomocą dotyku. 
 10. 25 września swoje trzecie urodzinki obchodziła Zuzia C. Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego! 😊
 11. We wrześniu niespodziewanie do naszego planu wydarzeń dołączyło Święto Jabłka oraz Dzień Głośnego Czytania. Dziękujemy rodzicom, którzy włączyli się w akcje głośnego czytania i przesłali nam nagrania z bajkami.