Maj w Junior Academy

Maj w Busy Bees

Poczuj rytm, akademia muzyki, sensoplastyka, joga oraz koncert muzyków z filharmonii to stałe elementy każdego miesiąca w Busy Bees.

Obchodziliśmy dzień Ziemi podczas, którego wzięliśmy udział w akcji sprzątania świata. Wybraliśmy się także na wycieczkę do Sensory Room. Dziękujemy rodzicom za pomoc podczas wycieczki

Obchodziliśmy Dzień Pszczoły – zrobiło się bardzo wesoło w naszym Ulu 😊Korzystając
z pięknej pogody spacerowaliśmy oraz bawiliśmy się na placu zabaw, na którym także uczestniczyliśmy w zajęciach języka angielskiego!

Mistrz języka angielskiego w maju:  Aleksander Gratulujemy!

Bohaterowie tygodnia: Marcel oraz Krzyś 😊

25 Maja nasze Pszczółki wystąpiły z pięknym repertuarem artystycznym przed wszystkimi Rodzicami  z okazji święta Mamy i Taty. Jeszcze raz brawa Kochane Pszczółki! Jesteśmy z Was baaaaardzo baaardzo dumne!

 

Maj w Happy Hippos

Maj to zawsze wspaniały miesiąc w naszym przedszkolu. Każdego dnia oswajaliśmy się z tremą podczas przygotowań do występu z okazji Dnia Mamy i Taty. Każdy przedszkolak chciał, aby jego Rodzice tego dnia czuli się wyjątkowo.

 Na zajęciach dzieci poznawały role i wartość rodziny, rozwijały umiejętności nazywania i rozmawiania o emocjach, które nam towarzyszą każdego dnia. Tworzyliśmy również portrety naszych Rodziców ćwicząc przy tym cierpliwość i koncentrację.

Poniedziałkowa uroczystość przyniosła wiele wzruszających i radosnych chwil.
W wyjątkowej atmosferze Hipcie wspaniale odegrały swoje role i wręczyły Rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty. Bardzo dziękujemy za miło spędzone chwile!

 Grupa Happy Hippos wybrała się w maju na wycieczkę do planetarium na seans filmowy „Łucja, zagadka spadających gwiazd”. Przedszkolaki były zachwycone i na pewno tam wrócimy.

            W maju Mistrzem Języka Angielskiego została Małgosia. Serdecznie gratulujemy!!!

            Jak co miesiąc uczestniczyliśmy aktywnie w zajęciach dodatkowych takich jak: Moja Rączka Pisze, Akademia Emocji, Akademia Zmysłów, Wysportowany Przedszkolak, Akademia Muzyki, Akademia Rytmu oraz Filharmonia i zajęcia z jogi.

           

 

Maj w Dancing Dragons

To był miesiąc pełen wrażeń!

W maju kontynuowaliśmy naszą przygodę ze Smoczym Pamiętnikiem. Smoczym Kronikarzem w tym miesiącu byli Mariusz i Rozalia.

W maju wybraliśmy się do Leśnego Arboretum Warmii i Mazur w Kudypach, gdzie wzięliśmy udział w zajęciach plenerowych, a także zorganizowaliśmy sobie piknik.

Mistrzami Języka Angielskiego zostali Maja i Borys. Gratulacje!

W tym miesiącu urodzinki obchodzili Maja i Mariusz. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

W maju nie mogło zabraknąć również wizyt w  Krainie Zabaw Malucha – Sensory Room. To były wspaniałe przygody!

W tym miesiącu obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji przygotowaliśmy występ, który mieliśmy okazję zaprezentować swoim kochanym rodzicom.

W maju, jak w każdym innym miesiącu, nie mogło zabraknąć zajęć dodatkowych – Akademia Zmysłów, Wysportowany Przedszkolak, Akademia Emocji, Moja Rączka Pisze, Akademia Rytmu, Akademia Muzyki, joga. Mieliśmy okazję wysłuchać również koncertu Filharmonii.

 

Maj w Lovely Lions

W maju podczas zajęć utrwalaliśmy poznane litery oraz cyfry w formie przeróżnych zabaw, rozmawialiśmy o kontynencie na którym mieszkamy – Europie, poznaliśmy sąsiadów Polski, rozmawialiśmy o zwierzętach wiejskich i egzotycznych, mówiliśmy o naszej rodzinie,
w szczególności mamie i tacie, ich zainteresowaniach oraz sposobach spędzania wspólnie czasu, wykonaliśmy także ciekawe prace plastyczno – techniczne. Z zaangażowaniem uczestniczyliśmy w zajęciach dodatkowych.

W tym miesiącu Mistrzami Języka  Angielskiego zostali: Zosia O. i Olaf – jeszcze raz gratulujemy!! Swoje urodzinki obchodził Filip K. i Dominik. W maju przygotowywaliśmy upominki dla naszych kochanych rodziców oraz wystawiliśmy dla nich przedstawienie pełne humoru „Familiada z okazji Dnia Mamy i Taty”.

 

Maj w Clever Cats

W maju Clever Cats skutecznie doskonaliły swoje umiejętności językowe, motoryczne oraz matematyczne, angażując się w różnorodne gry i zabawy. Poznały  cykl rozwojowy motyla. Dodatkowo, zapoznały się z różnorodnością zwierząt wiejskich oraz produktami pochodzenia zwierzęcego. Uczestniczyły także w zajęciach kulinarnych, gdzie przygotowywały pyszne twarożki. Rozwijały swoje umiejętności koncentracji uwagi oraz orientacji przestrzennej poprzez rozwiązywanie dyktand graficznych. Nie zabrakło również przygotowań do występu z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas którego Koty zaprezentowały swoje talenty. Pod koniec miesiąca Clever Cats wybrały się na ekscytująca wycieczkę do leśnego arboretum Warmii i Mazur w Kudypach, gdzie miały okazje odpocząć i zachwycić urokami natury. Mistrzem języka angielskiego został Olaf. Jeszcze raz gratulujemy!