WYDARZENIA W DANCING DRAGONS

MAJ

KWIECIEŃ

MARZEC

LUTY

STYCZEŃ

GRUDZIEŃ

LISTOPAD

PAŹDZIERNIK

WRZESIEŃ

CZERWIEC

MAJ

KWIECIEŃ

MARZEC

LUTY

STYCZEŃ

LISTOPAD

PAŹDZIERNIK

WRZESIEŃ

 

  • 7 września odbędzie się zebranie z rodzicami. Podczas spotkania Dyrekcja oraz Wychowawca grupy będą poruszali najważniejsze kwestie odnoszące się do organizacji roku, bezpieczeństwa podczas pobytu dziecka.

Zebranie odbędzie się o godzinie 17:15, w sali nr 4-5 (I pietro – sala grupy Clever Cats). Prosimy o zdezynfekowanie rąk przy wejściu. Podczas spotkania obowiązkowe jest zasłanianie ust i nosa.

  • 11 września obchodzimy imieniny grupy. Poznamy nową nazwę naszej grupy w języku polskim oraz angielskim. Tego dnia nie zabraknie wspólnych zabaw w tle z sympatycznymi smokami. Zachęcamy do ubrania się w kolorze zielonym.
  • 15 września Dancing Dragons uczestniczą w „International Dot Day” – międzynarodowym dniu kropki. Jest to wielkie święto kreatywności, pokonywania ograniczeń, umacniania wiary we własne siły. Przedszkolaki będą wspierały umiejętność twórczego myślenia. Nie zabraknie zabaw i zadań z kropkami. Zachęcamy do tematycznego kropkowego ubioru.
  • 19 września ma miejsce jedno z najważniejszych świąt, czyli Dzień Przedszkolaka. Jak co roku obchodzimy to święto z uśmiechem na ustach. Będzie to dzień radosnych zabaw i milej zabawy.
  • 21 września odbędzie się po bardzo długiej przerwie, pierwszy w tym roku Mistrz Języka Angielskiego. Przedszkolaki od początku września bawią się na języku angielskim z Panią Igą oraz przypominają słownictwo, którego do tej pory się uczyli.
  • 23 września ma miejsce Dzień Spadającego Liścia, czyli uroczyste powitanie jesieni.
  • 25 września na języku angielskim Smoki obchodzą Europejski Dzień Języków Obcych. Jest to wspaniała okazja do wzmacniania świadomości posługiwania się przez ludzi wieloma językami oraz rozwijanie wiedzy na temat korzyści płynących ze znajomości innych języków.
  • 29 września ma miejsce Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Tego dnia nie zabraknie inspirujących książek oraz rozwijających wyobraźnie aktywności. Serdecznie zachęcamy do aktywnego włączenia się rodziców w ten dzień i nagranie filmu podczas, którego rodzic czyta bajkę. Byłaby to fantastyczna inicjatywa i z pewnością wielka niespodzianka dla dzieci.
  • 30 września obchodzą swoje święto wszyscy chłopcy, dlatego też dziewczynki z grupy Dancing Dragons przygotują miła niespodziankę, aby je uczcić.