WYDARZENIA W BUSY BEES

CZERWIEC

MAJ

KWIECIEŃ

MARZEC

LUTY

STYCZEŃ

GRUDZIEŃ

LISTOPAD

PAŹDZIERNIK

WRZESIEŃ

CZERWIEC

MAJ

KWIECIEŃ

MARZEC

LUTY

STYCZEŃ

GRUDZIEŃ

LISTOPAD

PAŹDZIERNIK

  • W październiku w grupie BB rozpoczynamy program „Bohater Tygodnia”, już 2 października pierwsze dziecko zostanie wybrane BOHATEREM TYGODNIA
  • 7 października (środa) – konsultacje indywidualne online – Messenger (w dniu konsultacji nauczyciel dyżurujący połączy się na messengerze z zapisanymi na konsultacje rodzicami). Konsultacje będą odbywać się w godzinach 10.30-11.00 lub 17.30 – 18.30. Prosimy o wcześniejsze zapisanie się na konsultacje u nauczycielek grupy do dnia 6 października. Nauczyciel dyżurujący Magdalena Nowakowska.
  • 19 października – w tym dniu wybierzemy pierwszego Mistrza Języka Angielskiego… Będzie super zabawa i super nagrody… Zachęcamy do utrwalania zwrotów i słówek z dziećmi w domu
  • 26 października – świętujemy Dzień Kundelka. Tego dnia na pewno dowiemy się dużo o cudownych pupilach, które są przyjacielem człowieka.
  • 30 października – tego dnia w naszym przedszkolu będziemy świętować Dzień Dyni. Zachęcamy wszystkie dzieci do przebrania się w POOOTWORNIE ŚMIESZNE stroje…….

Uczcimy ten dzień balem przebierańców i super zabawą.

WRZESIEŃ

 

11 września (piątek)- Imieniny grupy – poznanie nazwy grupy. Dzieci w tym dniu mogą przebrać się za pszczółki lub przyjść do przedszkola ubrane na żółto-czarno.

15 września (wtorek) – Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Tego dnia postaramy się odkryć talenty dzieci i poznać ich mocne strony.

21 września (poniedziałek) – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka– tego dnia nie zabraknie wspaniałej zabawy.

21 września (poniedziałek) – wyłonimy  pierwszego w tym roku przedszkolnym Mistrza Języka Angielskiego. Good luck! 😊

23 września (środa) – powitamy w przedszkolu panią Jesień. Zachęcamy do przynoszenia Darów Jesieni, a w szczególności kolorowych liści oraz kasztanów. Będzie mnóstwo jesiennych zabaw!

30 września (środa) –przypada święto wszystkich chłopców – czyli Dzień Chłopaka.

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.