Wrzesień w grupie HH na zdjęciach:

  • 5 września – obchodziliśmy imieniny grupy. Tego dnia rozmawialiśmy na temat nowej nazwy zarówno w języku angielskim, jak i polskim. Wszystkie przedszkolaki z naszej grupy bardzo ucieszyły się na myśl bycia „starszakiem”. Bycie hipciem to jest coś!
  • W tym miesiącu Mistrzami Języka Angielskiego zostali: Ksawery, Michał i Krzyś. Jeszcze raz gratulujemy naszym mistrzom!
  • 20 września obchodziliśmy hucznie święto wszystkich przedszkolaków, czyli „Dzień przedszkolaka”. Dzień ten upłynął pod znakiem radosnych zabaw, tańców i śpiewów. Nie zabrakło balu z kolorowymi światełkami oraz baloników z helem. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał słodki medal.
  • Urodziny w tym miesiącu obchodził Piotruś. Jeszcze raz składamy najlepsze życzenia.
  • W tym miesiącu na zajęciach mówiliśmy o tym jak spędziliśmy wakacje, ustaliliśmy kodeks zasad, rozmawialiśmy o bezpieczeństwie na drodze oraz w ogrodzie przedszkolnym. Powitaliśmy Panią Jesień, z którą oglądaliśmy kolorowe dary. Następnie przyozdobiły one nam kącik przyrodniczy. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w ich przygotowaniu. Jesień to czas zbiorów owoców i warzyw. Dlatego też rozmawialiśmy o nich na zajęciach edukacyjnych. Poznawaliśmy je za pomocą dotyku, zapachu i smaku. Później sami wymyślaliśmy „owocowe zagadki”.