UROCZE PSZCZÓŁKI NA ZDJĘCIACH W GRUDNIU

Grudzień w grupie Busy Bees był przede wszystkim czasem oczekiwania na Mikołaja i okresem przygotowywania się do świąt. Wspólnie dekorowaliśmy naszą sale, ubieraliśmy choinkę, robiliśmy ozdoby świąteczne, a także dekorowaliśmy pierniczki, które potem ze smakiem zjedliśmy.

Pszczółki były baaardzo grzeczne i odwiedził je Święty Mikołaj. Tego dnia było mnóstwo zabawy i uśmiechu. Dzieci pięknie zaśpiewały Mikołajowi, a on wręczył każdemu dziecku mały upominek.

W grudniu Mistrzami Języka Angielskiego zostali: Amelka, Gabrysia i Pola. Jeszcze raz gratulujemy zwyciężczyniom! 😊

Serdecznie dziękujemy za wizytę mamie Liliany, która poprowadziła świetne zajęcia czytelnicze i zapoznała nas z Czytusiem, który już został w naszym przedszkolu, by wspólnie z dziećmi czytać wiele ciekawych i mądrych książeczek.

W tym miesiącu urodzinki obchodził Maciuś! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego! Przy okazji urodzinek uczyliśmy się śpiewać „Sto lat” oraz „Happy Birthday”, a także uczyliśmy się składać życzenia.

W grudniu odbyły się też warsztaty świąteczne z rodzicami. Tego dnia maluszki wystąpiły przed rodzicami z repertuarem świątecznym. Potem wszyscy dekorowali pierniczki. Było bardzo smakowicie!

Jak w każdym miesiącu w naszej grupie nie mogło zabraknąć ciekawych zajęć, nowych eksperymentów i twórczych prac plastycznych.