Marlena Gilbas

ASYSTENTKI NAUCZYCIELEK

Marlena Gilbas

Witajcie cześć i czołem! Pytacie skąd się wzięłam? Już wam opowiadam! Ukończyłam Liceum Ogólnokształcące w Michałowie. Na studia postanowiłam przyjechać do Olsztyna i tu ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika Specjalna o specjalności Edukacja i Rehabilitacja Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Aktualnie jestem na drugim roku studiów magisterskich na kierunku Pedagogika o specjalności Opiekuńczej z Socjoterapią również na Uniwersytecie
Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Studia które podjęłam nie były przypadkiem, od zawsze cechowała mnie wysoka empatia wobec osób które mogą potrzebować pomocy. Zależy mi na studiowaniu i duży nacisk kładę na naukę natomiast cieszę się że, mogę zdobywać wiedzę praktyczną poprzez pracę. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość, staram się każdego dnia poprawiać humor dzieciakom z naszego przedszkola. Nic tak nie motywuje do pracy jak dziesiątki uśmiechniętych twarzyczek.
Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi. Jestem osobą odważną i kreatywną mam wiele pasji.

Jedną z pasji która towarzyszy mi od wielu lat jest gra w szachy. Właśnie tą pasją postaram się zarazić najstarszych uczniów naszego przedszkola! Sądzę, że wprowadzenie w gry strategiczne jest ciekawym
kluczem do otworzenia wcześniej nieznanych drzwi i ścieżek rozwoju. Praca nad sobą i udział w szkoleniach uzupełniają moje kwalifikacje.
Odkąd pamiętam zawsze widziałam się w pracy właśnie z dziećmi. Mój tato również pracował w edukacji. Często jako jeszcze mała dziewczyna miałam okazję podglądać go w pracy marząc, że w przyszłości będę taka jak on. Dziś już wiem, że marzenia są po to żeby je spełniać!