Listopad w grupie Busy Bees na zdjęciach

Chociaż w listopadzie za oknami jest już często pochmurnie i szaro, nasze Przedszkolaki na pewno tego nie odczuły. Listopad był pełen ciekawych wydarzeń. Naszymi Mistrzami języka angielskiego w tym miesiącu zostali Pola, Nathan oraz Kuba. Serdeczne Gratulacje Kochani!

W tym miesiącu nasze Maluszki obchodziły Dzień Postaci z Bajek. Dzieci tego dnia z wielkim zainteresowaniem słuchały bajek, poznawały ich bohaterów, dopasowywały ilustracje do bajki oraz odgadywały atrybuty bohaterów bajkowych.

10 listopada to rocznica wyemitowania pierwszego odcinka Ulicy Sezamkowej, dlatego też grupa Busy Bees tego dnia poznała Wielkiego Ptaka, Ciasteczkowego Potwora oraz Żabę Kermit.

Jednak jaki byłby listopad bez Dnia Pluszowego Misia? 25 listopada, jak co roku, przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.
Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym pluszowym przyjacielem. Przybyły głównie misie, ale pojawiło się też kilka innych pluszaków. Każdy był piękny i wyjątkowy.

Poznaliśmy również Prawa Dziecka, części naszego ciała oraz straszne jaszczury- DINOZAURY.

Najważniejszym wydarzeniem listopadowym była nasza pierwsza wycieczka do Warmińskiej Krainy Mikołaja, gdzie czekały na nas różne atrakcje: pisaliśmy listy do Świętego Mikołaja, ozdabialiśmy bombki oraz robiliśmy ozdoby na choinkę.

W listopadzie mieliśmy także zaszczyt gościć w naszym przedszkolu Panią Kasię Sobczyk.

Ten miesiąc okazał się magiczny. Za oknem pojawił się pierwszy śnieg, który jak wiadomo uwielbiają wszystkie dzieci. Zimowa aura zachęcała do korzystania z naszego placu zabaw.