Kwiecień w grupie BB na zdjęciach

Kwiecień obfitował w naszym przedszkolu w wiele ciekawych wydarzeń. W tym miesiącu obchodziliśmy Dzień Książki. W tym dniu dzieci miały okazję dowiedzieć się jak powstaje książka oraz poznały zasady ich szanowania. Z tej okazji nasze przedszkole odwiedzili nasi Kochani Rodzice i włączyli się w wspólne czytanie. Bardzo Wam dziękujemy.

Czekolada to przysmak wszystkich dzieci. Uwielbiają ją także nasze Busy Bees. 12 kwietnia dzieci świętowały Dzień Czekolady . Podczas zajęć dzieci wykonały swoje czekoladowe łyżeczki. Tego dnia nie zabrakło również degustacji czekolad o różnych smakach.

W tym miesiącu dzieci przygotowywały się również do Świąt Wielkanocnych. Dowiedziały się czym jest koszyczek wielkanocny oraz jaka jest jego symbolika. Busy Bees wykonały również wiele prac plastycznych związanych z tym tematem.

W ramach przerabianej tematyki Dbamy o Ziemię uświadamiano dzieciom konieczność segregowania odpadów do odpowiednich pojemników oraz kształtowano odpowiednie nawyki proekologiczne.

Jednak czas spędzony przez dzieci na dworze i zabawy na przedszkolnym placu zabaw należą do ulubionych form spędzania czasu.

Maluszki oprócz rekreacji na placu zabaw odwiedzają również nasz cudowny Sensory Room, a tam radości nie ma końca.

W kwietniu odbyły się także zajęcia taneczne, rytmika oraz gimnastyka buzi i języka.

Mieliśmy również przyjemność po raz kolejny wysłuchać koncertu Pani Kasi Sobczyk.

Urodzinki w tym miesiącu obchodziła nasza urocza Malwinka. Kochana Pszczółko spełniaj swoje marzenia i nigdy się nie zmieniaj!

Mistrzami języka angielskiego w kwietniu została Matylda oraz Pola. Wielkie gratulacje.

Jednak najważniejszym wydarzeniem tego miesiąca były wiosenne warsztaty SPRING WORKSHOPS. Maluszki zaprezentowały swoje wielkie umiejętności i wzruszyły nas do łez.