Czerwiec w grupie CC na zdjęciach

– Ostatnim mistrzem języka angielskiego zostali: Kaja i Martynka. Jeszcze raz gratulujemy!

– Swoje urodziny obchodzili: Zuzia, Kaja, Hania.

– Obchodziliśmy w naszym przedszkolu „Dzień dziecka”. Tego dnia spędziliśmy wiele czasu na miłej zabawie zarówno w sali jak i na dworze.

– Byliśmy na wycieczce w Galerii Sztuki BWA. Odbyły się tam warsztaty, podczas których wykonaliśmy rzeźbę z arkuszy papierowych. Następnie oglądaliśmy dwie nowoczesne wystawy.

– Zostaliśmy zaproszeni do Społecznego Zespołu Przedszkolno-Szkolnego 101 w Olsztynie, gdzie odbyło się rozdanie nagród w związku z rozstrzygnięciem konkursu
„Nasz  dziecięcy szczęśliwy świat ”. Miały tam miejsce również ciekawe warsztaty przyrodnicze. Wykonywaliśmy wspólnie z grupą „O” plakaty, układaliśmy planszę dla ozbota, graliśmy w dużą grę planszową, sprawdzaliśmy informację wykorzystując tablety i wiele innych.

– Odbył się piknik rodzinny w stadninie koni. Mieliśmy okazję jeździć konno oraz bryczką, oglądaliśmy zwierzęta ze stadniny, jedliśmy kiełbaski z ogniska. Pogoda i humory dopisały!

– W tym miesiącu większość przedszkolaków żegnało przedszkole. Spotkaliśmy się na uroczystej inauguracji roku, gdzie w dużym gronie wspomnieliśmy te wszystkie lata. Tradycyjnie odbyło się przedstawienie w języku angielskim oraz część uroczysta – pożegnalna. Każdy z nas otrzymał „Dyplom ukończenia przedszkola” oraz wiele innych „owoców” naszej całorocznej pracy. Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników tego wydarzenia. Te chwile na długo zostaną na m w pamięci.

Wszystkim przedszkolakom życzymy udanych wakacji oraz powodzenia w przyszłym roku szkolnym. Trzymamy mocno kciuki! 😊