Wrzesień w Dancing Dragons na zdjęciach


– Urodzinki obchodził Piotruś. Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia.

– Mistrzami Języka Angielskiego były: Ala B, Magda Sz, Hania K. Gratulujemy naszym mistrzom!

– Podczas dni adaptacyjnych gościliśmy naszego przyjaciela z Ulicy Sezamkowej, czyli  Elmo.

– Obchodziliśmy także imieniny grupy. Tego dnia Smoki poznały polską i angielską nazwę grupy. Nie zabrakło smoczych zabaw, tańców, wierszy, zgadywanek oraz pracy plastyczno-technicznej: samodzielnie wykonanej maski smoka.

– 15 września odbył się Dot day – dzień kropki. Dużo rozmawialiśmy o mocnych stronach dzieci oraz o ich talentach. Kropki były wszędzie! Taka mała rzecz, a jak mocno nas ucieszyła.

– 19 września miało miejsce święto wszystkich Przedszkolaków. Jeden z najszczęśliwszych dni w roku. Wspólnie tańczyliśmy, bawiliśmy się, rozbijaliśmy piniatę oraz tworzyliśmy plakat szczęśliwego przedszkolaka. Nie zabrakło także baniek mydlanych, czyli tego co przedszkolaki kochają.

– 23 września obchodziliśmy dzień spadającego liścia, czyli pierwszy dzień jesieni. Jak co roku przyszła do nas Pani Jesień ubrana w suknię z kolorowych liści. Wrzesień i październik to czas rozmów o zmianach w przyrodzie. Zachęcam do rozpoznawania drzew oraz liści podczas jesiennych, rodzinnych spacerów – szczególnie poznanych na zajęciach: kasztanowiec, klon, dąb, brzoza, lipa, jarzębina, a nawet rokitnika (zauważonego na porannym  spacerze).

– 29 września obchodziliśmy dzień głośnego czytania. Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie się w akcję. Codziennie włączamy sobie jedno nagranie w Państwa wykonaniu i za każdym razem pada pytanie: A kto dzisiaj? Pamiętajcie Państwo,  że zawsze możecie wysłać nagranie bajki – na pewno przedszkolakom będzie bardzo miło. W tym tygodniu gościliśmy po południu mamę Krzysia oraz mamę Ksawerego (oczywiście na ekranie 😊 ).

– 30 września miało miejsce święto wszystkich chłopców. Dziewczynki wspólnie złożyły życzenia, zaśpiewały sto lat oraz wręczyły małe prezenciki i naklejki z okazji tego święta.

– Smoki włączyły się także w akcję: Cała Polska Programuje, w której przez 10 dni będą wykonywały zadania z programowania.