Urocze pszczółki na zdjęciach w lutym

W lutym w grupie Busy Bees obchodziliśmy wiele nietypowych świąt i uroczystości:

  • Dzień Pizzy – tego dnia bawiliśmy się w kelnerów, poznaliśmy składniki potrzebne do wykonania pizzy, a na koniec wykonaliśmy własną ogroooomną pizze! To była świetna zabawa! 😊
  • Dzień Kota – w tym dniu nasze przedszkolaki zamieniły się w urocze kotki. Dobrze bawiliśmy się przy zabawach ruchowych i zręcznościowych. Jak na prawdziwe kotki przystało każdy z nas napił się mleczka. Było pysznie!
  • Dzień Dinozaura – tego dnia poznaliśmy różne dinozaury. Bawiliśmy się też w paleontologa i odkopywaliśmy szkielety dinozaurów.
  • W Walentynki czekała na nas poczta walentynkowa. Każdy z nas dostał kartki walentynkowe, a także słodziutkiego lizaczka.  Sprawiło nam to wiele radości!
  • Tłusty Czwartek – ten dzień był wyjątkowo smaczny! Wykonaliśmy przepiękne prace plastyczne, a później czekały na nas zagadki smakowe. Dzieci okazały się doskonałymi „testerami smaków”!

W lutym urodzinki obchodziła Kornelia. Jeszcze raz składamy najlepsze życzenia! 😊 Obchodzenie urodzinek jest dla nas świetną okazją do nauki składania sobie życzeń i śpiewania piosenek urodzinowych.

W tym miesiącu Mistrzami Języka Angielskiego zostali: Olaf, Filip K. oraz Nadia I. Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy! 😊

W lutym uczyliśmy się również wycinać nożyczkami, dzielnie pracowaliśmy z podręcznikami do języka angielskiego, pięknie uczestniczyliśmy w zajęciach z tańca, ale przede wszystkim doskonale bawiliśmy się z rówieśnikami.