Styczeń w grupie HH na zdjęciach

– W tym miesiącu swoje urodziny obchodzili: Kubuś, Jaś, Gabrysia. Jeszcze raz składamy najlepsze życzenia naszym przedszkolakom.

– Mistrzami języka angielskiego zostali: Leon, Hania Sz, Władek. Gratulujemy naszym mistrzom!

– Bohaterami projektu „Cook with the Cookie Moster” byli: Dominik, Leon, Władek, Ala. Kucharze przygotowali pyszne smakołyki, a jako bohaterowie spisali się na medal. Naszymi gośćmi w ramach projektu Cook with the Cookie Monster był tata Leona, który opowiadał nam o zawodzie strażaka oraz mama Władzia, która mówiła o zawodzie stylistki mody. Podczas obu spotkań przedszkolaki mogły zobaczyć wiele ciekawych elementów ubioru i wyposażenia niezbędnego do wykonywania tychże profesji. Dziękujemy bardzo za odwiedzimy w naszej grupie.

– W tym miesiącu hucznie obchodziliśmy bal karnawałowy, na którym nie brakowało pięknych strojów, zabaw i tańców. Przedszkolaki świetnie się bawiły podczas karnawałowego przyjęcia. Wyłoniliśmy także króla i królową balu, którymi zostali: Krzyś i Milenka.

– Ważna uroczystością był Dzień Babci i Dziadka. Wiele babć i dziadziusiów przybyło do nas aby uczcić to święto. Przedszkolaki przygotowały na ten dzień małe przedstawienie oraz wręczyły upominki kochanym dziadkom.

– 10 stycznia odbył się kolejny koncert muzyków olsztyńskiej filharmonii.

–  Podczas ferii Hipcie miały okazję kreatywnie i niestandardowo spędzać czas. W ciągu tych dni konstruowały „bazy”, w których odbywały się cykliczne czytanie książek, bawiły się na zabawach ruchowych, tańczyły podczas „mini dyskotek” oraz wykonywały kilka prac plastycznych m.in: maski karnawałowe, malowanie szklanymi kulkami. Ponadto  dzieciaki eksperymentowały z kolorowa wodą i pipetą. Czas ferii minął bardzo szybko w dobrej zabawie.

W foto relacji odnajdziemy także zdjęcia ze świątecznego teatrzyku pt: „Bajkowy prezent”.