Styczeń w grupie DD na zdjęciach

  1. Mistrzami Języka Angielskiego zostali: Kuba, Oskar i Lila. Congratulations!!!
  2. Urodziny w styczniu obchodziła Misia S. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
  3. ,,Elmo’s Adventures” – kolejnymi przewodnikami zostali: Kalina, Tytus, Kuba, Zuzia. 
  4. 8 stycznia – początek roku przywitaliśmy bardzo głośno, a mianowicie zabawą karnawałową w nietuzinkowych strojach. Bawiliśmy się jak zawsze świetnie. Królem i Królową balu zostali Tytus i Kalinka.
  5. 10 stycznia odbył się kolejny koncert muzyków olsztyńskiej filharmonii. 
  6. 17 stycznia odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dziękujemy za tak liczne przybycie i pyszne słodkości.
  7. Dwa ostatnie tygodnie stycznia to okres ferii zimowych. Na załączonych zdjęciach można zobaczyć kreatywne zabawy dzieci z wykorzystaniem różnych materiałów i innych ciekawych przedmiotów. Z kolei drugi tydzień ferii to turniej gier planszowych. Podczas tego czasu dzieci samodzielnie zaprezentowały mini teatrzyk swoim kolegom i koleżankom z grupy. Wzięliśmy także udział w bardzo interesujących i ważnych warsztatach prowadzonych przez Mamę Stasia. Celem tego spotkania było zaznajomienie dzieci z funkcjonowaniem osób niewidomych w codzienności.
  8. W II semestrze grupa Dancing Dragons bierze udział w dwóch projektach eTwinning, o których można poczytać w naszej szatni. Proszę oczekiwać na pierwsze wyzwania związane z projektem Funday! 🙂 Pojawią się już niebawem:)

Do zobaczenia w lutym!!! 🙂

P. Kamińska