Styczeń w grupie Busy Bees na zdjęciach

Styczeń przywitał nas iście zimową aurą z niskimi temperaturami. Kiedy tylko pojawiło się słoneczko, miło spędzaliśmy czas na zabawach zimowych. W styczniu mieliśmy przyjemność gościć w przedszkolu naszego wielkiego przyjaciela Elmo, który nauczył nas kolejnych nowych słówek w języku angielskim. Mistrzami Języka Angielskiego w tym miesiącu zostali Bruno, Ewa oraz Zachary. Kochani, jeszcze raz bardzo Wam gratulujemy!

Podczas styczniowych zajęć edukacyjnych dzieci dowiedziały się, że zima to bardzo trudny czas dla ptaków, dlatego należy im pomagać. Busy Bees wiedzą, czym można dokarmiać ptaki i same z dużym zaangażowaniem wykonały „ekologiczne karmniki”, które podczas spaceru zostały zawieszone w pobliżu przedszkola. Poznały ptaki zimujące w Polsce, a także te, których nie spotkamy zimą,

W tym zimowym miesiącu Przedszkolaki świętowały także Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka, czyli Misia o „małym rozumku”, ale „wielkim sercu” oraz Światowy Dzień Popcornu. Dzieci wykonały pracę plastyczną, ale największa radość była podczas degustacji przysmaku.

Styczeń minął również bardzo aktywnie, jeśli chodzi o zajęcia dodatkowe. Była rytmika z Panią Klaudią oraz zajęcia taneczne z Panią Asią.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny miesiąc. Ciekawe, co nam przyniesie? 😊