Luty w Busy Bees na zdjęciach

 1. W lutym urodziny obchodzili Małgosia i Oluś. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego! Obchodzenie urodzinek jest świetną okazją do nauki składania sobie życzeń i śpiewania piosenek urodzinowych.
 2. Mistrzami języka angielskiego zostali: Małgosia, Olek i Borys. Gratulujemy naszym mistrzom!
 3. Bohaterami tygodnia zostali: Rozalia, Nadia 😊
 4. W lutym w grupie BB powstał nowy kącik tematyczny – kącik sklepowy. Pszczółki zapoznały się z różnorodnością występujących w nim artykułów spożywczych i zamieniały się w sprzedawców. 
 5. W tym miesiącu hucznie obchodziliśmy bal karnawałowy, na którym nie brakowało pięknych strojów, zabaw i tańców. Pszczółki świetnie się bawiły podczas karnawałowego przyjęcia.
 6. W lutym w BB obchodziliśmy:
 • Dzień pizzy
 • Walentynki- w tym dniu dzieci wręczyły koleżankom i kolegom piękne kartki walentynkowe.
 • Dzień Kota- w tym dniu nasze przedszkolaki zmieniły się w urocze kotki. Dobrze bawiliśmy się przy zabawach ruchowych i zręcznościowych. 
 • Dzień dinozaura
 • Tłusty Czwartek
 1. Odbyły się kolejne tym razem walentynkowe  zajęcia z eksperymentów przedszkolaka, na których m.in. szukaliśmy magnetycznych serduszek w ryżu oraz za pomocą pipety stworzyliśmy pływające serduszka. Malowaliśmy także barwnikami na śniegu, to była świetna zabawa!
 2. Odbyły się również kolejne zajęcia sportowe na których zawsze gimnastykujemy nasze całe ciało. W tym miesiącu w ramach zajęć sportowych tworzyliśmy aniołki na śniegu, ćwiczyliśmy ręce lepiąc kule śnieżne.