Styczeń w Busy Bees na zdjęciach

 1. W styczniu świętowaliśmy urodziny Wojtusia. Wojtek zaskoczył nas smakowitym tortem, który przygotował z Rodzicami. Bardzo dziękujemy 😊
 2. Mistrzami języka angielskiego zostali: Zuzia C., Wojtek i Kacper. Gratulujemy naszym mistrzom!
 3. Bohaterami tygodnia zostali: Marcus, Maksio i Fela 😊
 4. Pszczółki w tym miesiącu łączyły w pary porozrzucane skarpetki, które później trzeba było powiesić na sznurku ki przypiąć spinaczem … to było wyzwanie z Projektu Sensosmyki.
 5. STYCZEŃ to kolejny miesiąc gimnastyczny dla naszych Pszczółek … dzieci chętnie brały udział w zajęciach sportowych pokonując różne tory przeszkód.
 6. Zima, zima, zima… pada pada śnieg, zabawy na białym puchu przyniosły Pszczółkom wiele radości.
 7. W styczniu dzieci z grupy BB rozpoczęły zabawę z tablicą multimedialną, była to dla nich wielka frajda że mogły zagrać na tak dużym ekranie.
 8. Na początku nowego roku 2021 w grupie BB powstał nowy kącik tematyczny – kącik fryzjerski, który cały czas cieszy się ogromnym zainteresowaniem.
 9. Pszczółki w tym miesiącu bawiły się również w wędkarzy, łowiliśmy rybki, które później trzeba było policzyć.
 10. W styczniu w naszej grupie obchodziliśmy dzień Babci i Dziadka. Ze względu na panującą sytuację nie mogliśmy zaprosić naszych kochanych babć i dziadków do przedszkola, ale nagraliśmy im film z życzeniami prosto z serca, zaśpiewaliśmy razem „Sto lat” oraz wykonaliśmy upominki.
 11.  Wykonywaliśmy zimowe prace plastyczne m.in. malowanie pastą krajobrazu zimy, ćwiczyliśmy garfomotorykę, graliśmy na instrumentach muzycznych, a także było wiele zabaw muzyczno-ruchowych.
 12. Odbyły się kolejne zajęcia z eksperymentów przedszkolaka pozwalające zrozumieć jak powstaje sól oraz poznaliśmy zjawisko krystalizacji. Dowiedzieliśmy się również trochę o właściwościach magnesu za pomocą własnych doświadczeń i obserwacji.
 13. W tym miesiącu odbyły się również pierwsze zajęcia z Rytmiki, które bardzo spodobały się naszym Pszczółkom.