Paulina Zielińska

NAUCZYCIELKI

Paulina Zielińska 

W przedszkolu pracuję jako nauczyciel oraz dodatkowo prowadzę zajęcia logopedyczne. Ukończyłam studia na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z logopedią oraz na kierunku Wczesnoszkolna edukacja zintegrowana z logopedią (studia drugiego stopnia). Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. Zdobyłam je pracując w przedszkolach już od 2 roku studiów.

Praca nauczycielki od zawsze była moim marzeniem. Moja mama jest również nauczycielką wychowania przedszkolnego i już w dzieciństwie przynosiła mi domu dzienniki zajęć, abym mogłam bawić się z innymi koleżanki w szkołę. Uważam, że posiadam cechy charakteru, które są niezbędne do pracy z dziećmi: jestem osobą cierpliwą, troskliwą, odpowiedzialną oraz pogodną i zawsze uśmiechniętą.

Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji, ponieważ robię na co dzień to co, lubię. Staram się, aby każdy dzień w przedszkolu był ciekawy, pełen różnorodnych zabaw, które wpływają na wszechstronny rozwój dziecka. Najbardziej lubię wykonywać z dziećmi różnorodne prace plastyczne, ponieważ podczas takich zajęć można zaobserwować ich ogromną inwencję twórczą. W swojej pracy dbam o to, aby podkreślać językowy profil przedszkola: chętnie utrwalam z dziećmi piosenki, polecenia i rymowanki wprowadzone przez nauczyciela anglistę.