Magdalena Huszcza

NAUCZYCIELKI

Magdalena Huszcza

Jestem absolwentką studiów inżynierskich i magisterskich na kierunku Ochrona Środowiska w specjalności ochrona zasobów naturalnych na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie. Ukończyłam również studia podyplomowe w zakresie Kształcenia Pedagogicznego oraz Zintegrowaną Wczesną Edukację. Prywatnie jestem mamą dwóch cudownych dziewczynek, dzięki którym zrozumiałam co chcę robić w życiu.
Jestem osobą pogodą, kreatywną, pełną wyobraźni twórczej oraz dynamizmu, który mnie napędza do dalszych nowych wyzwań w kierunku edukacji.
Staram się wprowadzić dobre relacje między dziećmi, aby czuły się bezpiecznie, miło oraz ciekawie spędzali czas w naszym przedszkolu. Lubię stawiać sobie nowe wyzwania i podejmować nowatorskie kroki w podnoszeniu swoich kwalifikacji.
Praca z dziećmi jest moją największą pasją i daje mi ogromną satysfakcję. Największą radością dla mnie jest uśmiech dziecka oraz obserwowanie jak się rozwija.
Najważniejsza jest dla mnie odpowiedzialność oraz troska o bezpieczeństwo dzieci. Pragnę nie tylko okazywać miłość i serdeczność dzieciom, ale także uczyć ich tego samego.
Dzieci… jestem w nich zakochana i od nich uczę się prawdziwego przeżywania emocji- bo dzieci nie da się oszukać. Dzięki nim wracam do mojego dzieciństwa i to jest niezwykłe doświadczenie. Lubię z nimi być i patrzę na świat ich oczami. Zachwycam się wszystkim razem z nimi i po prostu zachwycam się nimi.