Kwiecień w Junior Academy

Kwiecień w Busy Bees

Poczuj rytm, Akademia muzyki, Sensoplastyka, joga oraz koncert muzyków z filharmonii to tylko kilka z naszych stałych zajęć dodatkowych.

W tym miesiącu nasze Pszczółki zaprezentowały swoje umiejętności językowe podczas SPRING SHOW, umiejętności językowe naszych Maluszków rosną z dnia na dzień w niesamowitym tempie!

Odwiedziła nas mama Frania K. wraz z pięknymi żółciutkimi pisklaczkami 😊 Dziękujemy! Obchodziliśmy Dzień Ziemi, podczas którego wzięliśmy udział w akcji sprzątania świata. Wybraliśmy się także na wycieczkę do Szkoły muzycznej Yamaha. Dziękujemy rodzicom Nikosia za organizację spotkania i oraz mamie Zuzi D. za pomoc podczas wycieczki. Korzystając z pięknej pogody spacerowaliśmy oraz bawiliśmy się na placu zabaw.

Mistrzowie języka angielskiego w kwietniu:  Tosia oraz Marcel! Gratulujemy!

Wzięliśmy także udział w warsztatach LEGO! Była super zabawa 😊

Bohaterowie tygodnia: Mela, Gaja, Zuzia S. Z tej okazji odwiedzili nas rodzice bohaterów, którym serdecznie dziękujemy za wspaniale spędzony wspólnie czas! 😊

 

Kwiecień w Happy Hippos

Za nami bardzo pracowity kwiecień, który rozpoczęliśmy warsztatami wiosennymi SPRING SHOW. Przedszkolaki zaprezentowały krótkie przedstawienie w języku angielskim oraz razem z rodzicami wykonały wspaniałe prace plastyczne.

W kwietniu świętowaliśmy Dzień Czekolady. Było bardzo słodko. Dzieci wykonywały zadania matematyczne licząc kostki czekoladowe, a także próbowały różne smaki i rozpoznawały zapachy tej wspaniałej słodyczy.

21 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi, w którym oprócz zajęć edukacyjnych sprzątaliśmy okolice naszego przedszkola.

Z okazji Dnia Książki Hipcie udały się do pobliskiej Biblioteki Miejskiej i poznały zaczarowany świat Pinokia.

W kwietniu urodzinki obchodziły Malwinka, Laura oraz Pola. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dziewczynki!!!

Mistrzem Języka Angielskiego została Ewa. Brawo!

W kwietniu doskonale bawiliśmy się podczas naszych zajęć dodatkowych: Moja Rączka Pisze, Akademia Zmysłów, Akademia Emocji, Wysportowany Przedszkolak, rytmika, tańce, joga oraz filharmonia.

 

Kwiecień w Dancing Dragons

To był miesiąc pełen wrażeń!

W kwietniu kontynuowaliśmy naszą przygodę ze Smoczym Pamiętnikiem. Smoczym Kronikarzem w tym miesiącu byli Franek, Fela oraz Kacperek.

W kwietniu wybraliśmy się do Biblioteki Multicentrum, a także wzięliśmy udział w Warsztatach LEGO.

W tym miesiącu wzięliśmy udział w akcji #ZDROWOROSNA we współpracy z W. Legutko. Udało nam się również wziąć udział w projekcie edukacyjnym „Bajeczni Adwokaci”.

Mistrzami Języka Angielskiego zostali Kacperek i Marcela B. Jeszcze raz gratulujemy!

W kwietniu odbyły się Wiosenne Warsztaty Językowe Spring Show podczas których pokazaliśmy co już potrafimy powiedzieć i zaśpiewać w języku angielskim.

W tym miesiącu obchodziliśmy Dzień Książki dla Dzieci, a także Dzień Ziemi i włączyliśmy się
w akcję sprzątania świata.

W kwietniu odwiedziła nas mama Jagny i mama Franka. Dziękujemy za wspaniałe spotkanie!

W tym miesiącu urodzinki obchodził Mikołaj i Julia. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

W kwietniu nie mogło zabraknąć również wizyt w  Krainie Zabaw Malucha – Sensory Room. To były wspaniałe przygody!

W kwietniu, jak w każdym innym miesiącu, nie mogło zabraknąć zajęć dodatkowych – Akademia Zmysłów, Wysportowany Przedszkolak, Akademia Emocji, Moja Rączka Pisze, rytmika, tańce, joga. Mieliśmy okazję wysłuchać również koncertu Filharmonii.

 

Maj w Lovely Lions

Kwiecień w grupie Lovely Lions rozpoczął się warsztatami językowymi o tematyce wiosennej, na których przedszkolaki wystąpiły przed swoimi rodzicami w przedstawieniu The Very Hungry Caterpillar.

 Podczas zajęć dydaktycznych omówiliśmy tradycje i zwyczaje wielkanocne, zasadziliśmy owies. Ponadto wykonywaliśmy eksperyment „filtr wody” oraz poznaliśmy nowe litery
i rozwiązywaliśmy zadania matematyczne.

W kwietniu świętowaliśmy Dzień czekolady, który zakończył się pyszną degustacją. Wzięliśmy również udział w kilku ciekawych projektach i warsztatach: #zdroworosna, podczas których zasadziliśmy kiełki kopru, Dzień Ziemi, warsztaty LEGO, w trakcie których dowiedzieliśmy się kilku ciekawostek o Holandii i zbudowaliśmy  piękne makiety z klocków, Bajeczni adwokaci, podczas których mama Poli opowiedziała nam o zawodzie adwokata – jeszcze raz dziękujemy odwiedziny i ciekawą lekcję!

W tym miesiącu wyłoniliśmy kolejnych Mistrzów Języka Angielskiego, serdecznie gratulujemy Amelce i Dominikowi.

Swoje urodzinki w kwietniu obchodził Piotrek i Lila, jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

 

Maj w Clever Cats

W kwietniu odbyły się warsztaty językowe, na których Koty wystąpiły przed rodzicami
w spektaklu pt. „Polar Bear, Polar Bear, what do you hear?” Jesteśmy pod wrażeniem zdolności aktorskich naszych Przedszkolaków!

W pierwszym tygodniu Koty uczestniczyły na zajęciach o tematyce wielkanocnej. W kolejnych tygodniach  zapoznały się ze sposobem oczyszczania wody za pomocą  prostego filtra. Wykonały eksperyment „Jak oczyścić wodę?”. Nauczyły się również segregować odpady do właściwych pojemników i wzięły udział w sprzątaniu świata.

Uczestniczyły także w warsztatach Lego, podczas których poznały ciekawostki na temat Holandii i wykonały ciekawą konstrukcję – wiatraki. Oprócz tego doskonaliły  swoje matematyczne umiejętności poprzez zabawy z figurami oraz  proste obliczenia pieniężne.

Mistrzem języka angielskiego został Łukaszek. Jeszcze raz gratulujemy!