Hipcie na zdjęciach w kwietniu

  1. Urodzinki w tym miesiącu obchodzili: Piotruś, Iga i Patrycja. Raz jeszcze Wszystkiego Najlepszego.
  2. Kucharzami w tym miesiącu zostały: Misia S. i Misia K.
  3. Mistrzami J. Angielskiego zostały: Lidka i Patrycja. Congratulations!!!
  4. 4 kwietnia odbył się bardzo pomarańczowy i zdrowy dzień – Dzień Marchewki – tego dnia w pomarańczowych strojach wysłuchaliśmy książek o warzywach, zjedliśmy duuuużo marchewek oraz wykonaliśmy marchewkę w pianki.
  5. 10 kwietnia pojechaliśmy do Banku Narodowego – dowiedzieliśmy się tam, że banknoty produkowane są między innymi z bawełny. Mogliśmy sprawdzić także, w jaki sposób odróżnić fałszywy banknot.
  6. 12 kwietnia świętowaliśmy coś bardzo pysznego i słodkiego – czekoladę. Dowiedzieliśmy się z jakich trzech składników produkuje się czekoladę. Następnie sami rozpuściliśmy kilka tabliczek czekolady, aby później zajadać się nią razem z waflem ryżowym. Mniam J
  7. 12 kwietnia odbył się także kolejny koncert muzyków olsztyńskiej filharmonii.
  8. 15 kwietnia gościliśmy Rodziców na Wiosennych Warsztatach Językowych. Dziękujemy za tak liczne przybycie i gromkie brawa.
  9. 17 kwietnia pojechaliśmy do Kortowa do Katedry Rybactwa Jeziorowego i Rzecznego – tam poznaliśmy zawód ichtiologa. Zobaczyliśmy wiele niesamowitych ryb, koralowców, koników morskich i innych małych stworzeń.

Do zobaczenia w maju!