GRUDZIEŃ W LOVELY LIONS NA ZDJĘCIACH

 1. Wizyty w naszej grupie:
 2. Odwiedziła nas mama Ani F., która przygotowała dla dzieci prace plastyczną. Mogliśmy zrobić świąteczne kartki, a także Ania zaprezentowała nam swoje umiejętności gry na keyboardzie. Bardzo dziękujemy!
 3. Gościła u nas także mama Lenki Ł., która przyprowadziła ze sobą niezwykłego gościa –  pieska Bellę. Dzieci mogły dowiedzieć się jak należy dbać o pieska, mogliśmy zobaczyć kilka zdjęć i filmików z hodowli psów. Dziękujemy!
 4. Mogliśmy również wziąć udział w warsztatach czytelniczych, podczas których poznaliśmy historię piernikowego ludzika. Oczywiście cała historia była w języku angielskim. Bardzo dziękujemy
 5. Braliśmy udział w programie „Godzina kodowania”, tego dnia odwiedził nas pan Kuba, który poprowadził bardzo ciekawe zajęcia warsztatowe z kodowania. Dzięki takim zajęciom rozwijana jest  umiejętność logicznego myślenia. Byliśmy jedną z 1429 placówek, która wzięła udział w tym międzynarodowym projekcie. Dziękujemy panu Kubie za poświęcony czas!
 6. Jedną z ważniejszych odwiedzin w naszej grupie byłą wizyta samego św. Mikołaja! Który wspólnie z nami się bawił i oczywiście przyniósł nam prezenty! Dziękujemy Mikołaju, kolejny rok też będziemy grzeczni.
 7. Wiele radości sprawiło nam ubieranie choinki oraz zajęcia edukacyjne dotyczące świąt Bożego narodzenia. Zrobiliśmy wspólnie również wigilię grupową na owocowo 🙂 Dziękujemy wszystkim rodzicom za poczęstunek.
 8. Wybraliśmy się na wycieczkę do Play School, gdzie uczestniczyliśmy w dwóch warsztatach: plastycznych, gdzie wykonywaliśmy ozdoby choinkowe oraz kulinarnych podczas, których zrobiliśmy pierniczki. Było pysznie! Dziękujemy babci Julci za pomoc podczas wycieczki.
 9. Wybraliśmy się także po raz kolejny do Szkoły Podstawowej, aby poprowadzić warsztaty językowe w tematyce świątecznej.
 10. 17 grudnia odbyło się spotkanie świąteczne, w tym roku rodzice w ramach warsztatów przygotowali bajkę pt. „Kopciuszek”. Po teatrzyku wszyscy wspólnie kolędowaliśmy. Dziękujemy bardzo wszystkim rodzicom za wzięcie udziału w teatrzyku oraz za obecność podczas warsztatów.
 11. W grudniu również kolędowaliśmy razem z muzykami z filharmonii
 12. Obchodziliśmy Dzień Ryby, który przygotowała dla nas Julcia, bardzo dziękujemy!
 13. Mistrzami języka angielskiego zostali: Ania Z., Oliwka oraz Ignaś. Gratulujemy!