Grudzień w Junior Academy

Grudzień w Busy Bees

Grudzień to dla Pszczółek miesiąc pełen atrakcji:

Odwiedził nas Święty Mikołaj, z którym tańczyliśmy, robiliśmy zdjęcia oraz otrzymaliśmy prezenty!

Bohaterami tygodnia w grudniu zostali: Mieszko i Hania. W ramach tej cyklicznej akcji odwiedzili nas rodzice Hani oraz tata Mieszka, bardzo dziękujemy! 😊

Uczestniczyliśmy w świątecznym spotkaniu podczas, którego oglądaliśmy teatrzyk „Smerfy” w wykonaniu Rodziców  grup Busy Bees i Happy Hippos. Bardzo dziękujemy wszystkim aktorom! Była to wspaniała przygoda 😊

Skorzystaliśmy z pierwszego śniegu i ulepiliśmy bałwana oraz robiliśmy aniołki na śniegu, fantastycznie!

Podczas zajęć edukacyjnych rozmawialiśmy o świętach, poznawaliśmy bożonarodzeniowe tradycje, wykonywaliśmy świąteczne drzewka.

Uczestniczyliśmy również w spotkaniu świątecznym z grupą HH, podczas którego wspólnie dekorowaliśmy pierniczki.

Uczestniczyliśmy w zajęciach z Akademii muzyki, Poczuj rytm, Akademii zmysłów oraz jogi.

Mistrzynią Języka Angielskiego została Zuzia D. Well done!

 

Grudzień w Happy Hippos

Grudzień w naszym przedszkolu był miesiącem wypełnionym oczekiwaniem na święta Bożego Narodzenia, dlatego upłynął na świątecznych spotkaniach, przedstawieniach artystycznych jak również na wspólnych zabawach. Ubieranie choinki to jedna z najpiękniejszych tradycji świątecznych, którą nasze przedszkolaki podtrzymały.

6 grudnia odwiedził nas Święty Mikołaj. Przyniósł nam piękne podarunki oraz przekazał ogrom świątecznych życzeń. Własnoręczne wykonywanie ozdób świątecznych, tworzenie prac o tematyce świąt nie miały końca. Bałwanki z białych skarpet, papierowe łańcuchy, malowanie i ozdabianie choinek były nieodłącznym elementem w grudniu.

Jednak największą atrakcją zimowego grudnia były warsztaty świąteczne. Rodzice zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie przed dziećmi odgrywając mini teatrzyk pt. „Smerfy”. Było bardzo wesoło J

Nie zabrakło również obecności naszych stałych gości. Odwiedziła nas Pani Katarzyna Sobczyk wraz z muzykami. Dzieci z zainteresowaniem obserwowały muzyków oraz poznawały różnorodne dźwięki.

Miesiąc zakończyliśmy warsztatami w Pracowni Świętego Mikołaja. Hipcie z pomocą Pani Mikołajowej udekorowały upieczone wcześniej pierniczki lukrem oraz kolorową posypką.

Mistrzem Języka Angielskiego w miesiącu grudniu została Laurka.

Gratulujemy raz jeszcze!!!

Grudzień w Dancing Dragons

To był miesiąc pełen wrażeń!

Grudzień to czas oczekiwania na święta. Smoki codziennie wykonywały zadania z kalendarza adwentowego, tworzyły ozdoby świąteczne, udekorowały choinkę oraz dbały o porządek w sali. Podczas spotkania świątecznego przygotowaliśmy zimową herbatkę, a także udekorowaliśmy pierniczki. Było smakowicie!

W tym miesiącu obchodziliśmy Mikołajki. Tego dnia odwiedził nas nie kto inny, jak sam Święty Mikołaj. To było niezapomniane spotkanie.

W grudniu kontynuowaliśmy naszą przygodę ze Smoczym Pamiętnikiem. Smoczymi Kronikarzami w tym miesiącu byli – Olek i Marcus.

W grudniu odwiedziliśmy Ciuciubabkę i braliśmy udział w warsztatach świątecznych „Opowieści Elfów”, a także wybraliśmy się na zajęcia do biblioteki osiedlowej.

Mistrzyniami Języka Angielskiego zostały Zuzia C. i Jagna. Gratulacje!

W tym miesiącu urodzinki obchodzili Agatka i Kacper. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

W grudniu nie mogło zabraknąć również wizyt w Krainie Zabaw Malucha – Sensory Room. To były wspaniałe przygody!

W grudniu mieliśmy okazję obejrzeć wspaniały występ pt. „Ratujemy święta” przygotowany przez Rodziców dzieci z grup DD, LL i CC. To była wielka niespodzianka!

W grudniu, jak w każdym innym miesiącu, nie mogło zabraknąć zajęć dodatkowych – Akademia Zmysłów, Wysportowany Przedszkolak, Akademia Emocji, Moja Rączka Pisze, rytmika, tańce, joga. Mieliśmy okazję wysłuchać również koncertu Filharmonii.

 Grudzień w Lovely Lions

W grudniu przygotowywaliśmy się do Świąt Bożego Narodzenia, odliczaliśmy dni wykonując zadania z kalendarza adwentowego, podczas zajęć poznawaliśmy tradycje związane ze świętami na całym świecie oraz te w naszych domach. 6 grudnia nasze przedszkolaki odwiedził Święty Mikołaj i wręczył dzieciom upominki. Dodatkowo wybraliśmy się na warsztaty świąteczne do Ciuciubabki, gdzie świetnie się bawiliśmy. Uczestniczyliśmy w warsztatach „Pracownia Elfów”  w naszym przedszkolu, podczas których udekorowaliśmy pierniczki oraz wykonaliśmy piękne ozdoby choinkowe z masy porcelanowej.

Podczas zajęć wykonaliśmy również eksperyment „Kryształ z soli”, następnie przez cały grudzień bacznie obserwowaliśmy jak się powiększa.

Podczas Dnia Guzika ćwiczyliśmy umiejętności matematyczne i wykonaliśmy pomysłowe naszyjniki z guzików!
W grudniu odwiedził nas policjant i przeprowadził zajęcia o bezpieczeństwie na drodze. Dodatkowo dzieci miały możliwość wejścia do radiowozu policyjnego oraz pomogły Panu policjantowi w poszukiwaniach Misiaczka Rozrabiaczka.
Dodatkowo w grudniu świętowaliśmy urodzinki Maciusia oraz Natalki K. – jeszcze raz 100 lat!!!
Mistrzami Języka Angielskiego w grudniu zostali: Olek, Antosia oraz Natalka K., Gratulujemy!!
W grudniu poszukiwaczami przygód, którzy zabrali do domu kronikę i dopisali kolejną część przygód naszego Lwa Ludwika byli: Amelka, Zosia O., Tymek i Antosia 😊


W tym miesiącu mieliśmy okazję skorzystać z uroków zimy, wybraliśmy się na pobliską górkę, gdzie zjeżdżaliśmy na jabłuszkach, robiliśmy aniołki na śniegu oraz jeździliśmy na sankach.

 
Najwspanialszą atrakcją w grudniu był występ  Rodziców naszych Przedszkolaków w ramach warsztatów bożonarodzeniowych, którzy wystawili dla Dzieci spektakl pt. „Ratujemy Święta” – jeszcze raz Gratulujemy Państwu wspaniałego występu oraz dziękujemy za zaangażowanie!!

Grudzień w Clever Cats

 Miesiąc grudzień w grupie CC był bardzo aktywny i pełen atrakcji!

6 grudnia odwiedził nas Św. Mikołaj, rozda nam miłe upominki i wspólnie spędziliśmy czas na zabawie i pląsach.

Poznaliśmy pana policjanta z wydziału ruchu drogowego, byliśmy na wycieczce w bibliotece Abecadło.

Wyłoniliśmy także Mistrza Języka Angielskiego – Martynkę!, której jeszcze raz gratulujemy;)

Przedszkolaki z grupy CC brały także udział w świątecznych warsztatach, podczas których ozdabiały pierniki i tworzyły bombki.

Obejrzeliśmy również teatrzyk pt. „Ratujemy Święta” brawurowo odegrany przez Rodziców, czekamy na więcej 😉

Dodatkowo Koty brały udział w zajęciach tanecznych, Moja rączka pisze, Akademia emocji oraz joga, nie zapominając o świetnej zabawie w Sensory Room.