Grudzień w Dancing Dragons na zdjęciach

W tym miesiącu wiele mówiliśmy o świątecznych przygotowaniach i tradycjach, a także o historii Bożego Narodzenia. Wykonaliśmy wiele prac świątecznych, a na języku angielskim pisaliśmy list do św. Mikołaja. 

– Urodziny obchodzili: Ksawery oraz Leon. Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia naszym Jubilatom.

– Mistrzami Języka Angielskiego zostali: Ala J, Krzyś J, Hania Sz., Kalina. Gratulujemy mistrzom!

– W tym miesiącu przedszkolaki wysyłały do siebie kartki świąteczne. Każdy bardzo się ucieszył gdy wreszcie trafiły do adresatów. Kochamy otrzymywać kartki świąteczne!

– Przez cały miesiąc smoki intensywnie pracowały aby zaprosić wszystkich Rodziców na występ pt. „Opowieść Gwiazdki”. Dziękujemy za obecność Rodziców podczas spotkania online. 

– Przywitaliśmy wspólnie Panią Zimę. Podczas zajęć rozmawialiśmy o porze roku, która nadeszła.

– W tym miesiącu nasza grupa obchodziła Mikołajki. Niedaleko przedszkola chodził Mikołaj, który o nas nie zapomniał oraz przyniósł każdemu mały podarunek. Tego dnia wspólnie ubraliśmy choinkę oraz kolędowaliśmy. 

– Podczas zajęć kodowania także gościły świąteczne tematy. Na macie do kodowania oraz tablicy interaktywnej układaliśmy obrazki za pomocą kodów. 

Szanowni Państwo! Z okazji nadchodzących świąt składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości i rodzinnego ciepła, a w nadchodzącym nowym roku wiele radosnych chwil. Wesołych świąt!