Fotorelacja z października w Dancing Dragons

Mistrzami języka angielskiego zostali: Ksawery K., Leon P., Kinga Ł.

W tym miesiącu zakończyły się dwie inicjatywy związane z kodowaniem: Cała Polska Programuje oraz Code Week. W ramach wydarzeń Smoki rozwiązywały wiele łamigłówek, kodowały. Miało także miejsce rozdanie nagród za konkurs. Dziękujemy za tak liczne zaangażowanie się rodziców w tę inicjatywę.

Obchodziliśmy dzień uśmiechu, a Smoki w ramach Akademii Zdrowia Ząbka czyścioszka uczestniczyły w konkursie na piękny uśmiech. Nie obyło się bez nagród. Szczególne podziękowania dla mamy Martynki za zaangażowanie oraz dostarczenie pięknych dyplomów.

15 października odbył się dzień mycia rąk, wówczas przypominaliśmy sobie zasady właściwego mycia dłoni.

30 października miał miejsce bal Halloween. Wydarzenie, na które czekają wszystkie przedszkolaki.  Każda grupa organizowała tańce, wybrany został król i królowa balu. Ponadto Smoki śpiewały wiele piosenek w języku angielskim, wykonywały pracę plastyczną, odbyła się mała sesja fotograficzna oraz oczywiście „trick or treat”.

Na zajęciach edukacyjnych królowała tematyka jesienna, zapoznawaliśmy się z wyglądem graficznym następnych liter. Wykonywaliśmy także wiele prac plastycznych m.in.: jesienny wianek, gruszkę, Panią Jesień, mapę Polski.

W tym miesiącu zaczęły się zajęcia dodatkowe: kodowanie, sensoplastyka, eksperymenty, zabawy ruchowe, zajęcia o emocjach, zabawy sensoryczne. To była świetna zabawa!

Od 27 października w każdy wtorek Smoki będą zabierały do domu karty – „Fun work”, które należy wykonać i wrzucić do czwartku. Szary kosz z napisem „Fun work” znajduje się w szatni. Zachęcamy do wykonywania dodatkowych kart pracy aby przećwiczyć bieżące treści.