Fotorelacja z grudnia w grupie BB

 1. W tym miesiącu przygotowywaliśmy się do nadejścia świąt Bożego Narodzenia.  Codziennie odliczaliśmy dni poprzez nasz kalendarz adwentowy i wykonywaliśmy różne zadania. Między innymi wspólnie tworzyliśmy łańcuch na choinkę, a następnie razem ją ubieraliśmy. Dowiedzieliśmy się jak pachną święta robiąc ozdoby na choinkę z pomarańczy i goździków, śpiewaliśmy kolędy a także wykonywaliśmy kartki świąteczne. Pszczółki były bardzo grzeczne i odwiedził je Święty Mikołaj obdarowując małym upominkiem. 
 2. W grudniu Mistrzami Angielskiego zostali: Maks, Małgosia, Mariusz.
 3. Bohaterami tygodnia zostali Marcela, Borys, Mariusz i Mikołaj.
 4. W grudniu odbył się również występ Bożonarodzeniowy. Tego dnia maluszki wystąpiły przed kamerą ze świątecznym repertuarem w języku polskim i angielskim  zamieniając się w urocze reniferki.
 5. Zwieńczeniem miesiąca była Pszczółkowa Wigilia.  Wspólnie próbowaliśmy przysmaków świątecznych, dekorowaliśmy pierniczki i śpiewaliśmy kolędy.
 6. Jak w każdym miesiącu nie mogło również zabraknąć ciekawych zajęć, twórczych prac plastycznych i nowych eksperymentów.
 7. W grudniu w naszej grupie odbyło się wiele zajęć sportowych: tory przeszkód, balansowanie, zabawy z piłką i woreczkami.
 8. 7 grudnia niespodziewanie odwiedził nas Święty Mikołaj, który niestety pomimo pośpiechu pomachał nam przez Okno ale przygotował dla nas mnóstwo Mikołajkowych zabaw i najważniejsze zostawił ukryte prezenty.
 9. Na koniec roku w ostatnim miesiącu powstał w naszej Sali kącik technologiczny, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. 
 10. W tym miesiącu dzieci bawiły się sensorycznie z kaszą manna, masą piernikowa i koralikami. 
 11. Jak co miesiąc mieliśmy do wykonania zadanie z Projektu Montessori tym razem były to Urodziny, które w naszej grupie świętowała Pszczółka Maja.