Czerwiec w Grupie Clever Cats:

3 czerwca – obchodzimy w naszym przedszkolu „Dzień dziecka”. Tego dnia spędzimy wiele czasu na miłej zabawie.

5 czerwca – Wybieramy się na wycieczkę do Galerii Sztuki, która mieści się w budynku Planetarium. Wyruszamy na przystanek Pieczewo o godzinie 9:15 oraz jedziemy autobusem 113 do miejsca docelowego. Prosimy o przyniesienie 7 zł do 4. czerwca (wtorek) oraz 2 biletów ulgowych na przejazd komunikacją miejską.

6 czerwca – obchodzimy Dzień Przyjaciela.

7 czerwca – Odwiedzamy Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie. Zostaliśmy zaproszeni na rozdanie nagród w związku z rozstrzygnięciem konkursu „ Nasz  dziecięcy szczęśliwy świat ”, a także na małe warsztaty przyrodnicze. Na wycieczkę wybieramy się pieszo. Wyruszamy o 9:20 do miejsca docelowego.

10 czerwca – odbędzie się już ostatni mistrz Języka Angielskiego.

11 czerwca – jedziemy do Katedry Hodowli Owiec i Kóz przy Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Podczas wycieczki będzie możliwość karmienia zwierząt. Dlatego też można wziąć ze sobą suchy chleb (najlepiej kilka dni wcześniej go ususzyć i przynieść do przedszkola w dzień wycieczki). Tego dnia będą potrzebne 2 bilety na przejazd komunikacją miejską. Wyruszamy o 8:10 na przystanek Pieczewo. O godzinie 8:23 jedziemy autobusem 130 do miejsca docelowego. Tego dnia śniadanie będzie o 7:30.

14 czerwca – odwiedzą nas muzycy z Filharmonii Warminsko-Mazurskiej.

15 czerwca – odbędzie się coroczny Piknik Rodzinny. Więcej informacji znajdziecie państwo w osobnym ogłoszeniu. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

17 czerwca – będzie miało miejsce bardzo ważne wydarzenie, czyli uroczyste „Zakończenie Przedszkola”. Serdecznie zapraszamy wszystkich gości na godzinę 16:30 do sali Busy Bees (wejście przez szatnię HH i DD).