Co się wydarzy w marcu w Busy Bees?

2 marca (poniedziałek) – kolejny już w tym roku konkurs Mistrza Języka Angielskiego. Good luck! 😊

6 marca (piątek) – będziemy świętowali Dzień Kobiet/Dziewczynek. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy złożą życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Tego dnia z dziewczęcych buziek uśmiech nie będzie schodził przez calutki dzień, a chłopcy będą zachowywali się jak prawdziwi gentelmani. 😊

13 marca (piątek) – konsultacje z nauczycielkami grupy o godzinie 16.30. Prosimy o zapisu u nauczycielek do 11 marca.

16 marca (poniedziałek) – Dzień Pandy. Serdecznie prosimy aby dzieci tego dnia były ubrane na biało-czarno. Tego dnia poznamy kilka ciekawostek o Niedźwiedziu Bambusowym, a za sprawą masek i przebrań zamienimy się na chwilę i poczujemy jak prawdziwe Pandy.

17 marca (wtorek)-  St. Patrick’s Day. Tego dnia porozmawiamy o Irlandii i Świętym Patryku. Przy pomocy wielu ciekawych gier i zabaw poznamy kilka słówek w języku angielskim związanych z tym świętem.

20 marca (piątek) – po raz kolejny będziemy mieli okazję do wysłuchania koncertu muzyków z Filharmonii.

20 marca (piątek) – Pierwszy Dzień Wiosny. Tego dnia uroczyście powitamy wiosnę i pożegnamy zimę. Aby zaakcentować nadchodzącą porę roku prosimy, aby każde dziecko miało w swoim ubiorze jakiś zielony akcent. Tego dnia przedszkolaki zapoznają się zwyczajami i tradycjami ludowymi związanymi z powitaniem wiosny. Spotkaniu będą towarzyszyły wesołe zabawy przy wiosennych piosenkach.

Od 23 marca do 3 kwietnia można przynosić prace na konkurs plastyczny pt. „Wielkanocna ozdoba”. Technika pracy dowolna. Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie. Dla każdej osoby przewidziana jest nagroda! 😊