Co się wydarzy w Dancing Dragons w czerwcu?

3 czerwca (poniedziałek) – będziemy obchodzili Dzień Dziecka. W tym dniu planujemy wyjście na lody do cukierni Cymes,  a w przedszkolu czekać będą na nas zabawy na świeżym powietrzu, bańki mydlane, malowanie twarzy i inne atrakcje!

4 czerwca (wtorek) –   wybierzemy się na wycieczkę  do PlaySchool, gdzie weźmiemy udział w warsztatach plastyczno – kulinarnych. Koszt wycieczki to 20 zł. Prosimy o wpłacanie pieniążków do wychowawcy najpóźniej do 3 czerwca. Tego dnia śniadanie będzie o godzinie 7:30. Prosimy o przyniesienie dwóch biletów ulgowych. Szukamy jednego chętnego rodzica do pomocy podczas wycieczki.

6 czerwca (czwartek) –  wybierzemy się na wycieczkę do Szkoły Tańca Przemienieccy. Wyjście z przedszkola o godzinie 9:30.

7 czerwca (piątek) – o godzinie 9:30 odwiedzi nas wujek Kuby, który poprowadzi warsztaty kulinarne. Prosimy o przyniesienie jednej marchewki oraz jednego jabłka.

11 czerwca (wtorek) –  o godzinie 9:00 wybierzemy się na wycieczkę do Muzeum Sportu. Prosimy o przyniesienie dwóch biletów ulgowych. Poszukujemy chętnego rodzica do pomocy podczas wycieczki.

14 czerwca (piątek) – wysłuchamy ostatniego w tym roku koncertu muzyków z Filharmonii Warmińsko- Mazurskiej.

15 czerwca (sobota) – od godziny 14:00 odbędzie się Piknik Rodzinny „U Kojrysa”. Koszt za osobę to 20 zł. Więcej informacji dotyczących pikniku będą udzielane u wychowawcy.

17 czerwca (poniedziałek) – wyłonimy  ostatniego w tym roku przedszkolnym Mistrza Języka Angielskiego.

18 czerwca (wtorek) – o godzinie 16:30 odbędzie się Zakończenie Roku Przedszkolnego w grupie DD. Serdecznie zapraszamy Państwa na występ przygotowany przez nasze Smoki.