1. 7 stycznia obchodziliśmy piąte urodzinki Misi S. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.
  2. Kucharzami w tym miesiącu zostali: Staś i Lila.
  3. Mistrzami Języka Angielskiego w styczniu zostali: Maksio i Iga. Congratulations!!!
  4. Można śmiało powiedzieć, że styczeń był miesiącem pełnym śniegu i zimowej aury. Stąd też na załączonych zdjęciach można zobaczyć jeden z wielu naszych wypadów na zimowe szaleństwo.
  5. 11 stycznia odbył się Bal karnawałowy. Świetnej zabawy dostarczyły nam tańce i śpiewy w iście karnawałowych strojach. Każdy z nas miał inne przebranie, w którym wyglądał niesamowicie 🙂  Królem i Królową balu zostali: Oskar i Lila 🙂
  6. Na zdjęciach widać także naszą pracę i skupienie nad przygotowaniem samodzielnych prezentów dla Babci i Dziadka. Posłużyły nam do tego sosnowe krążki i trochę farby. Efekt był oryginalny.
  7. 16 stycznia odbyła się przepiękna uroczystość. W naszym Przedszkolu gościliśmy wyjątkowych gości – nasze Babcie i naszych Dziadków. Dziadkowie wzięli udział w kilku konkurencjach: przeciąganie liny oraz uciekające krzesełka. Bawiliśmy się świetnie. Dziękujemy za tak liczną obecność 🙂
  8. 18 stycznia odwiedzili nas aktorzy ,,Teatru Duet” z Krakowa oraz muzycy olsztyńskiej filharmonii.
  9. W tym miesiącu udało się nam podejrzeć Panią Igę – anglistkę naszego Przedszkola. Na zdjęciach prezentujemy przebieg styczniowego Mistrza j. angielskiego.
  10. Koniec stycznia to okres szkolnych ferii zimowych – a u nas czas połączenia nauki i zabawy. Podczas licznych zabaw doskonaliliśmy: koordynację wzrokowo-ruchową, percepcję słuchową, znajomość liter, sprawność manualną i fizyczną. Rozbudziliśmy naszą ciekawość dzięki eksperymentowi z kapustą pekińską i barwnikami. Dodatkowo, aby zrobić dzieciom niespodziankę, wybraliśmy się na dłuuuuższy spacer do zajezdni tramwajowej na ul. Kanta – obejrzeliśmy w środku tramwaj, a w nagrodę dostaliśmy odblaski.

W II semestrze mamy w planach kilka ciekawych wycieczek oraz realizację kolejnych projektów eTwinning.

Do zobaczenia w lutym 🙂