1. Dzieci w grudniu wykonały kilka prac plastycznych związanych ze zbliżającymi się świetami m. In. zaproszenia na Jasełka, mikołaje z talerzyków papierowych
  2. Na zdjęciach można podziwiać dekorację naszej Sali oraz nasz kalendarz adwentowy-Mikołaja.
  3. W grudniu dzieci na zajęciach z Panią Agnieszką wykonały karmę dla ptaków
  4. W tym miesiącu jak zwykle odwiedziło nas wielu gości m. In kucharz z którym dzieci przygotowały przepyszne i zdrowe kanapki kolorowe oraz soki owocowo-warzywne.
  5. Na zdjęciach możemy zobaczyć jak dzieci ćwiczą na gimnastyce korekcyjnej z Panią Adą
  6. Grudzień to czas na wizytę Mnikołaja, w tytm roku Mikołaj przyjechał do nas z teatrzykiem o Bałwanku
  7. W grudniu zgodnie z Państwa propozycja dzieci opdwiedziły Krainę Pani Mikołajowej znajdującą się na Starówce. Dzieci wraz z Panią Mikołajową wygniotły ciasto na pierniki, wycieły piękne pierniczki a póżniej miały okazję je ozdobić przygotowanym przez siebie lukrem.
  8. Jak co miesiąc w przedszkolu odbył sie równiez koncert Filharmonii, który wprowadził nas w magiczny okres Bożego Narodzenia.
  9. Grudzień to także czas na nasze warsztaty Bożonarodzeniowe. W zeszłym roku rodzice przygotowali dla dzieci Jasełka, w tym roku role się odmieniły i dzieci wcieliły się w aktorów.

 

NA ZAKOŃCZENIE TEGO ROKU ŻYCZYMY WESOŁYCH, RODZINNYCH  I PEŁNYCH  MIŁOŚCI ŚWIĄT, MNÓSTWA PREZENTÓW ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU