W marcu w naszej grupie działo się wiele ciekawych rzeczy:

– na zajęciach edukacyjnych przeprowadziliśmy kilka ciekawych eksperymentów, dzięki nim dowiedzieliśmy się co pływa, a co tonie, oraz jakie właściwości ma lód.

– wykonaliśmy kilka prac plastycznych różnymi technikami: malowaliśmy widelcem, robiliśmy kwiatki ze stempli, stworzyliśmy swój własny podwodny świat ze zwierzątkami morskimi na gąbce.

– ćwiczyliśmy motorykę małą podczas zabaw ze szczypcami i pomponikami

– wykonaliśmy swoją własną ciastolinę oraz sztuczny śnieg

– Aby uczcić przyjście wiosny wybraliśmy się na spacer z kolorowymi pomponami. W tym dniu nie mogło zabraknąć wizyty samej Pani Wiosny w naszej grupie

– Po raz kolejny odwiedzili nas muzycy z filharmonii

– Wybraliśmy się na fantastyczną wycieczkę do Katedry Hodowli Owiec i Kóz na UWM w Olsztynie, gdzie bawiliśmy się doskonale

– W marcu w ramach akcji „ Czytamy dzieciom” odwiedzili nas pierwsi goście: Pani Aleksandra Szarek – założycielka przedszkola, Pani Alicja Szejko, mama Szymonka, Pani Natalia z tańców, Pani Michalina, Pani Ewa oraz Pani Karolina.

Serdecznie dziękujemy za przeczytanie bajeczek, oraz zapraszamy chętnych rodziców do odwiedzin w naszej grupie.

– W marcu wyłoniliśmy kolejnego Mistrza Języka Angielskiego. Jeszcze raz gratulujemy Zuzi B.!

– W tym miesiącu odbyły się Warsztaty Wielkanocne, serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie oraz dzieciom za wspaniały występ!

– Rozstrzygnęliśmy konkurs „Wielka Brytania oczami dziecka”, za wszystkie pomysłowe prace dziękujemy i jeszcze raz gratulujemy! Z tej okazji nie zabrakło sesji zdjęciowej w angielskiej budce telefonicznej wykonanej przez Lenkę B.