Luty w grupie Dancing Dragons był czasem wspaniałej zabawy i ciekawych zajęć. Był to również czas obchodów różnych ciekawych świąt.

– Bardzo wesoło obchodziliśmy Walentynki, wykonywaliśmy walentynkowe prace plastyczne, braliśmy udział w zabawach i każdy z nas otrzymał mnóstwo kartek walentynkowych. Było przesympatycznie! 😊

– Z okazji Dnia Kota mieliśmy okazję oglądać piękne przebrania przedszkolaków. Poznaliśmy również ciekawostki dotyczące życia kotków, a także wykonaliśmy piękne prace plastyczne.

– Podczas obchodów Dnia Pizzy wykonaliśmy ogromną pizzę, a także zapoznaliśmy się ze etapami wykonywania pizzy. 😊

– W związku z obchodami Dnia Dinozaura przenieśliśmy się do czasów prehistorycznych, by poznać wszystkie dinozaury. Zamieniliśmy się także w archeologów i wspólnie szukaliśmy kości dinozaurów.

– Obchodziliśmy Tłusty Czwartek, było przepysznie! Serdecznie dziękujemy rodzicom Igorka, Ignasia oraz Patryka za smakołyki!

– Dziękujemy pani Karolinie Ż., która przeprowadziła wspaniałe zajęcia i opowiedziała dzieciom o swojej pasji – jeździectwie. 

– W lutym jak co miesiąc nie mogło zabraknąć ciekawych zajęć. Dzieci brały udział w zajęciach kodowania z wykorzystaniem tabletów. Świetnie bawiliśmy się podczas zajęć gry na bębnach afrykańskich. Braliśmy udział w rozwijających zabawach sensorycznych.

– Mieliśmy również okazję wysłuchania „bajecznego” koncertu w wykonaniu muzyków z filharmonii.

– W lutym urodzinki obchodziła Ula K. Jeszcze raz składamy najlepsze życzenia 😊 !

-W lutym „Złote Myśli” prezentowała Ania F. oraz Ignaś.

– W tym miesiącu mistrzami języka angielskiego zostali: Maja K. oraz Patryk K. Gratulujemy 😊 !

– W lutym mieliśmy wielu gości. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i cudowne zajęcia o ciele człowieka oraz pierwszej pomocy mamie Ignasia B. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i cudowne zajęcia plastyczno-muzyczne mamie Ani F.