W tym miesiącu w grupie Busy Bess:

– Obchodziliśmy uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, na którym to Busy Bess oficjalnie zostały przyjęte do grona przedszkolaków. Całą uroczystość uświetnił ich występ. Pracowite Pszczółki były naprawdę dzielne!

– W przedszkolu gościł teatr „Duet” oraz muzycy z Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Niezwykle emocjonujące wydarzenia, na które przedszkolaki czekały z niecierpliwością. Podczas teatrzyku, kilka pszczółek miała okazję wcielić się w aktora i występować na scenie. Ważnym gościem był także Pani „Domifika”, która zaskoczyła nas opowieścią o Heniu, który uwielbiał pożerać książki. Jaka była nasza mina, gdy ujrzeliśmy nadgryzione kawałki stron. Podczas tego spotkania mogliśmy obejrzeć także inne ciekawe książeczki.

– Mistrzami Języka Angielskiego w tym miesiącu zostali: Gabrysia  oraz Kubuś. Serdecznie gratulujemy!

– 23 listopada obchodziliśmy dzień pluszowego misia. Tego dnia każdy z nas mógł przynieść swoją ulubioną maskotkę.  Był to czas, który minął pod znakiem pluszowych radosnych zabaw. Każda pszczółka otrzymała dyplom.

– W ostatnim dniu miesiąca obchodziliśmy andrzejki. Wówczas nieco dowiedzieliśmy się o andrzejkowych wróżbach.

– Urodzinki w tym miesiącu obchodzili: Władzio, Casper oraz Ala. Jeszcze raz składamy najlepsze życzenia!

– Podczas zajęć porannych i popołudniowych Pracowite Pszczółki także nie próżnowały. Malowaliśmy chmurki zakraplaczem, ponadto wykonywaliśmy flagę oraz myszki. Na zajęciach popołudniowych szukaliśmy w ryżu figur geometrycznych i kształtów, chodziliśmy po torze sensorycznym, układaliśmy kasztany na planszach. Podczas zajęć z motoryki dużej biegaliśmy po torze przeszkód.