Przede wszystkim w poniższej fotorelacji z ubiegłego miesiąca – października, będziecie mogli Państwo zobaczyć, co robią dzieci na pierwszych zajęciach dodatkowych prowadzonych przez specjalistów z zewnątrz (tańce, rytmika, Domifika, bębny afrykańskie, kodowanie i garncarstwo).

1. 3 października odbyły się pierwsze zajęcia z Domifiką. Na kolejnych zdjęciach widać pierwsze zajęcia z bębnów afrykańskich. Nie mogło również zabraknąć zdjęć znanych nam już zajęć tanecznych i rytmicznych z Panią Natalką i Panią Asią. Do nich dołączyło kilka zdjęć z kodowania i garncarstwa.
2. 15 października Mistrzami języka angielskiego zostały: Misia i Lila. Gratulujemy!
3. Poza wszystkimi zajęciami dodatkowymi, październik obfitował w zabawy sensoryczne, eksperymenty oraz ćwiczenia usprawniające motorykę małą – ciastolina, piasek kinetyczny, pianka do golenia, folia bąbelkowa i pipety oraz wiele prac jesiennych z liśćmi w roli głównej.
4. 19 października odbył się przepiękny koncert muzyków z Filharmonii. Tego dnia Wzięliśmy także udział w przedstawieniu.
5. Pod koniec miesiąca wystartowaliśmy z projektem edukacyjno-żywieniowym ,,Cook with the Cookie Monster”. Pierwszym wylosowanym kucharzem została Kalina, która pokazała Cookiemu, jak się zdrowo odżywiać. Po tygodniu Kalina wylosowała drugiego kucharza – Maksa. Czekamy na kolejnych kucharzy w listopadzie.
6. 31 października odbyła się długo wyczekiwana przez dzieci zabawa z okazji Halloween.