1. Andrzejkowe zabawy i wróżby.
 2. Eksperyment z ząbkiem.
 3. Nasze prace to: „Domy”, „Mikołaj z popcornu”, „Bałwanki”, „Kartki dla najbliższych”, „Świąteczne witraże”, „Gwiazdki”, „Zaproszenia dla Babci i Dziadka”.
 4. Mikołajki to wspólne zabawy z Mikołajem  i Śnieżynką oraz dziećmi z grupy Dancing Dragons. Było naprawdę super.
 5. Odwiedził Nas Pan Leśnik. Zajęcia były bardzo interesujące, słuchaliśmy odgłosów ptaków, przypomnieliśmy sobie zasady zachowania w lesie. Pan Łukasz zaprosił Nas do Nadleśnictwa w Kudypach na „Noc Sów”, która odbywa się w marcu oraz „Rodzinne sadzenie lasów” w kwietniu. Więcej wiadomości można uzyskać odwiedzając stronę Nadleśnictwa Kudypy na fb.
 6. Zajęcia z gry na bębnach afrykańskich.
 7. Naszym tajemniczym gościem była Pani Magda, która przeczytała Nam  bajkę. Wspólnie dekorowaliśmy pierniczki. Były pyszne. Dziękujemy za miłe spotkanie.
 8. Wybraliśmy się na pocztę by samodzielnie wysłać przygotowane kartki. (Rodzice – czy sprawdzaliście już pocztę? )
 9. Nasze warsztaty. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, przygotowane kostiumy oraz przyniesiony poczęstunek.
 10. Zostaliśmy zaproszeni na wspólne wykonanie kartek świątecznych przez Panią Joannę oraz Jej uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 33 i Gimnazjum Nr 13. Magiczny czas umilała Nam Pani Joanna grająca na gitarze. Dziękujemy za zaproszenie. (Filmik z kolędowania znajdziecie Państwo na fb. Szkoły Podstawowej Nr 33).
 11. I miejsce w konkursie na „Kartkę dla Niepodległej” (organizowanym przez Gimnazjum Nr 13 oraz Szkołę Podstawową Nr 33) zdobyła Martynka. Gratulujemy.
 12. Mistrzyniami Języka Angielskiego w grudniu zostały Julka i Zosia. Gratulacje!
 13. Odwiedziliśmy Multikino. Jak widać wszystko Nam się podobało.