Grudzień w grupie Dancing Dragons był czasem wspaniałej zabawy i ciekawych zajęć. Był to również czas przygotowań do nadchodzącego Bożego Narodzenia, dzięki czemu wszyscy z nas poczuli magię świąt!

– 6 grudnia obchodziliśmy Mikołajki! Odwiedził nas tak długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci Mikołaj!  Były wesołe tańce, śpiewy i wspólna zabawa z Mikołajem! Każdy nas dostał upominek od Mikołaja, ponieważ byliśmy baaardzo grzeczni!

– 11 grudnia odwiedził nas stworek z Ulicy Sezamkowej – Elmo. Fajnie było pobawić się i zatańczyć razem z nim! Tego dnia wykonaliśmy również prace plastyczne przedstawiające Elmo.

– Mieliśmy również okazję wysłuchania świątecznego koncertu w wykonaniu muzyków z filharmonii.

– W grudniu urodzinki obchodziła Martynka L. Jeszcze raz składamy najlepsze życzenia !

-W grudniu „Złote Myśli” prezentowała Julia K., Lena Ł., oraz Kuba G.

– W tym miesiącu mistrzami języka angielskiego zostali: Lila S. i Szymon L. Jeszcze raz gratulujemy!

– Robiliśmy wiele ciekawych prac plastycznych, braliśmy udział w ciekawych zabawach, ubieraliśmy naszą choinkę oraz kosztowaliśmy pysznego domku z piernika.

– W grudniu mieliśmy wielu gości. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i cudowne zajęcia rodzicom Julii K., mamie Leny Ł., oraz mamie Kuby.

-Dzięki uprzejmości mamie Tymka K. mieliśmy okazję własnoręcznie udekorować świąteczne pierniczki! Dziękujemy! Były pyszne!

– 19 grudnia odbyło się przedstawienie świąteczne pt. „Ratujmy Święta” w wykonaniu rodziców dzieci z grupy Dancing Dragons oraz pracowników przedszkola. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za profesjonalną grę aktorską!