8 marcaDzień Kobiet; celebrowanie święta oraz zapoznawanie dzieci
z tradycją tego dnia

15 marca – St. Patrick’s Day; poznawanie tradycji związanych z tym świętem oraz jego pochodzeniem. Tego dnia prosimy, aby dzieci przyszły do przedszkola ubrane na zielono 🙂

18 marca – Mistrz Języka Angielskiego – VII w tym roku konkurs ‚Mistrz Języka Angielskiego’; kolejny sprawdzian umiejętności językowych nabytych przez dzieci.

21 marca – Pierwszy dzień wiosny – tego dnia wybierzemy sie na spacer do pobliskiego lasu w poszukiwaniu długo wyczekiwanej wiosny 🙂

22 marca, godz. 16:00- Koncert Filharmonii – kolejny wspaniały występ muzyków, którzy ‚zarażają’ dzieci swoją miłością do muzyki.

22 marca – konsultacje z nauczycielkami grupy.29 marca – Teatr „Historia żółtej ciżemki” –  tego dnia ponownie przeniesiemy sie do świata bajek i czarodziejskich opowieści.

W tym miesiącu planujemy również wycieczkę do straży pożarnej. Nie znamy jeszcze dokładnie daty, jednak będziemy informować Państwa na bieżąco.
W związku z tym prosimy o przyniesienie 10 biletów ulgowych na przejazd transportem miejskim. Potrzebujemy tylko 2, ale do końca roku szkolnego pojedziemy jeszcze na dużo wycieczek, więc będzie na zapas:)