Od 1 lutego (piątek) będzie można wziąć udział w akcji walentynkowej. W szatni grupy DD będzie znajdowało się czerwone pudełko z napisem POCZTA WALENTYNKOWA GRUPY DD, do którego można wrzucać swoje kartki walentynkowe. Zachęcamy do wysłania swoich Walentynek 😊

8 lutego (piątek) – Dzień Pizzy. W tym dniu poznamy  historię smakołyka uwielbianego przez wszystkie dzieci. Dowiemy się skąd pochodzi, jakie są jej rodzaje oraz jakich produktów trzeba użyć, żeby ją upiec.

14 lutego (czwartek) – Walentynki. W związku z obchodami Dnia Zakochanych porozmawiamy na temat przyjaźni, miłości oraz sposobów jej wyrażania. Poznamy tradycje walentynkowe oraz rozdamy Pocztę Walentynkową. Tego dnia prosimy o ubranie swoich pociech na czerwono.

18 lutego (poniedziałek) – Dzień Kota. Tego dnia zamienimy się w kotki i weźmiemy udział w różnych „kocich zabawach”. Mile widziane przebrania w kotki (białe, czarne, bądź łaciate). 😊

18 lutego (poniedziałek) – podczas języka angielskiego wybierzemy kolejnych mistrzów języka angielskiego. Good luck!

22 lutego (piątek) – wysłuchamy kolejnego koncertu muzyków z filharmonii.

25 lutego (poniedziałek) – konsultacje z wychowawczyniami grupy. Konsultacje rozpoczynają się o godzinie 16.00. Prosimy o zapisy na konkretną godzinę u nauczycielek grupy do 22 lutego.